Проектна діяльність закладів: нові можливості для реалізації особистості

01.02.2019

У навчальному закладі «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» було проведено інформаційну зустріч із заступниками з навчально-виховної роботи та керівниками Євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Тема: «Проекти Європейського Союзу в Україні: нові можливості для закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини».

Організаторами заходу є управління освіти і науки облдержадміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної у Рівненській області освіти та Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Учасниками зустрічі були представлені кращі практики участі закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у міжнародних проектах, доведено актуальну інформацію про програми, конкурси ЄС в Україні та нові можливості реалізації учнівської молоді.

Петро Коржевський, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, розкрив питання реформування професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області: від модернізації матеріально-технічної бази, до створення навчально-практичних центрів,  концептуального оновлення системи підготовки робітничих кадрів. Акцентував увагу на важливості інноваційного підходу до організації освітнього процесу задля підвищення якості надання освітньої послуги.

У ході інструктивно-методичної наради із заступниками директорів обговорено питання підготовки до обласного конкурсу учнівських гуртожитків, ведення ділової документації, проведення моніторингу позаурочної зайнятості та організації роботи щодо створення сучасного виховного простору у закладах професійної ( професійно-технічної) освіти. Керівники Євроклубів обговорили основні аспекти діяльності на новий навчальний рік.