Про результати відкритих обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)

18.06.2018

З 12 по 15 червня 2018 року на базі аеродрому “Воронів” Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, що у Гощанському районі, відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі).

Організатор заходу  –  комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради.

У змаганнях взяли участь 6 команд із Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рівненського районів, міст Дубно та Рівне. Однак, з об’єктивних причин,  не прибули на змагання команди Дубенського району та Тучинської загальноосвітньої школи Гощанського району.

Всього 24 учасники з 32 моделями змагалися у таких класах: F-1-H, F-1-А, F-1-G, F-1-В, F-1-J, F-3-J.

Змагання показали, що інтерес учнівської молоді Рівненщини до авіамодельного спорту з роками не зменшується, діти із задоволенням будують нові моделі планерів та літаків і під час змагань проводять їх випробування.

Переможцями цьогорічних змагань стали команди: м. Дубно (Дубенська міська станція юних техніків), Корецького району (Корецький районний Будинок школярів) та Костопільського району (Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій). Паралельно з цими змаганнями було розіграно “Кубок пам’яті Ю.В.Лісіцина” –  багаторічного начальника Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, який сприяв розвитку авіа- та ракетомодельного спорту в області.

Переможців особистої першості нагороджено медалями та дипломами комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді”  Рівненської обласної ради, а команди-переможці – дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та кубками.

За інформацією КЗ “Рівненський

обласний центр науково-технічної

творчості учнівської молоді”

Рівненської обласної ради