Про обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді

01.12.2017

Науково-технічна творчість учнівської молоді сьогодні є складовою частиною сучасного освітнього простору, який створює умови для політехнічної освіти молоді. Вона сприяє залученню учнів до продуктивної творчої діяльності та спрямована на ознайомлення вихованців творчих об’єднань  із різноманітним світом науки та техніки, розвитку їх здібностей, формуванню готовності до самостійної конструкторської та винахідницької діяльності; забезпечує набуття вихованцями техніко-технологічних знань, умінь і навичок, оволодіння учнями досягнень сучасної техніки та технологій, сприяє трудовому вихованню.

30 листопада 2017 року відбувся обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді.

Організатором заходу є комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку власних творчих здібностей та власної творчої діяльності, розвиток та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації. Цей напрям в позашкільній освіті пов’язаний з тим, що він зосереджений на сучасних проблемах і має прикладне спрямування.

У конкурсі, який  проводився у таких номінаціях, як  “Матеріалознавство та технологічні процеси”, “Електроніка та приладобудування”,  “Транспортні системи та обладнання”, “Інформаційні та комунікаційні технології”, “Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження”, “Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність” взяли участь 18 учнів із 8 районів та міст області.

Переможцями в командному заліку стали команди: Дубенської міської станції юних техніків, Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, Рівненського міського центру творчості учнівської молоді та Здолбунівської районної станції юних техніків.

Команда комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради, яка йшла поза конкурсом, набрала найбільшу кількість балів.

За  інформацією КЗ Рівненський

обласний центр науково-технічної

творчості учнівської молоді”

Рівненської обласної ради