Пріоритет Миляцької ОТГ – збільшення місць у дошкіллі

12.02.2018

У селі Переброди Миляцької ОТГ, що на Дубровиччині, відбулись загально-сільські збори, де обговорили питання фінансування ІІІ черги реконструкції дошкільного навчального закладу.

Вислухати людей приїхали голова Дубровицької РДА Микола Петрушко та начальник управління освіти РДА Ніна Стасюк.

Зауважимо, що у Перебродах проживає близько 1900 чоловік. Щороку народжується майже 50 малят. У цьому селі найвищий показник по кількості дитячого населення віком до 6 років на всю Дубровиччину  ─ 263.

Миляцька громада, правильно розставляючи пріоритети, ще у 2016 році з 9 мільйонів державної субвенції половину використала на реконструкцію дошкільного закладу. А у 2017-му змогли вкласти в будівництво ще майже 3 мільйони. Для завершення необхідно ще 10,3.

Отож, керівництвом ОТГ на розгляд комісії Рівненської ОДА, було надіслано проект реконструкції з подальшим включенням щодо фінансування у Державний фонд регіонального розвитку.

Проте, не всі перебродівці впевнені, що саме їх проект відберуть для фінансування з ДФРР та побоюються, що будівництво може розтягнутися на роки, якщо повністю ляже на плечі місцевої ради.

Варто зазначити, що проект має на меті не тільки вирішити проблему дошкільнят, а й питання побудови сільської амбулаторії. Така стратегія зумовлена тим, що Переброди ─ прикордонне село, а до райцентру більш як 50 кілометрів.

Нагадаємо, що реконструкцію об’єктів вже розпочато. Успішно працює автономна котельня і продовжуються внутрішні роботи.

Фото Oxana Slobodzyan