Представники учнівського самоврядування відвідали Житомир

16.11.2017

За підсумками навчально-виховної роботи комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради у 2016-2017 році, за висновками моніторингу парламентських комісій учнівського самоврядування визначено, що учні 7-А класу (класний керівник Шилюк М.І., вихователі Лущик Є.Г., Клімчук Н.В.) здобули І місце.  Нагородою стала екскурсійна поїздка до одного із визначних місць нашої Батьківщини. Таким містом визначено Житомир. І суботнього дня 11 листопада дитяча мрія здійснилась.

Приємно відзначити той факт, що екскурсійна поїздка до міста Житомира ініційована та підтримана головою правління ГО «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів м. Житомира» Іськовим О.В. та волонтером ГО Березюк Г.А. За їх сприяння безкоштовними для учнів стали відвідини музею космонавтики ім. С.П.Корольова та смачний обід. Окрім того, Олександр Володимирович провів для дітей цікаву екскурсію древнім і водночас сучасним містом Житомиром.

Незабутніми для дітей стали відвідини розважального центру сімейного дозвілля, де учні залюбки покаталися ролердромом, відвідали 5D кінотеатр, погарцювали на ігрових атракціонах.

Шилюк М.І.