Представники ОТГ знайомилися з еколого-натуралістичною роботою

23.09.2018

На базі комунального закладу ,,Станція юних натуралістів” відбувся обласний семінар на тему: „Особливості організації еколого-натуралістичної роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад”.

В заході  взяли участь представники органів управління освіти об’єднаних територіальних громад Бабинської, Бугринської сільської ради Гощанського району, Демидівської селищної ради, Мирогощанської сільської ради Дубенського району, Миляцької сільської ради Дубровицького району, Малолюбашанської, Деражненської сільської ради Костопільського району, Крупецької сільської ради Радивилівського району, Клесівської селищної ради, Немовицької сільської ради Сарненського району.

Учасники семінару прослухали доповіді:

Ровкач Ангеліни, головного спеціаліста відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, яка ознайомила з особливостями забезпечення рівного доступу до якісної освіти в умовах децентралізації.

Власик Наталію, заступника директора з навчально-методичної роботи розповіла, яка розповіла про шляхи формування екологічної культури особистості учня в умовах сучасного закладу позашкільної освіти.

Власюк Інну, методиста, яка надала методичні рекомендації щодо участі в обласних та Всеукраїнських конкурсах еколого-натуралістичного спрямування.

Шехтер Лілію, завідувача відділу організаційно-масової роботи, яка ознайомила з результативністю закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласних та Всеукраїнських конкурсах еколого-натуралістичного напрямку.

Бобровська Валентина провела екскурсію навчальними кабінетами, творчими лабораторіями та територією Станції. З особливостями організації дослідницької роботи з кімнатними рослинами під час екскурсії до квіткової теплиці присутніх ознайомила Катюха Валентина, завідувач відділу екології та квітництва.

На завершення семінару під час круглого столу учасники семінару обмінялися враженнями, поставили запитання організаторам заходу та запрошеним гостям.