Позашкільники Рівненщини провели семінар-нараду

14.12.2017

У Степанському  районному Будинок дітей та молоді Сарненської районної ради було проведено обласний семінар-нараду директорів позашкільних навчальних закладів. Тема: «Формування креативної та інтелектуально розвиненої особистості – пріоритетний напрямок освітнього процесу позашкільного навчального закладу».

Організатор ─ комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Участь взяли 26 представників із 23 позашкільних закладів області. У ході роботи було проаналізовано розвиток, досягнення технічної творчості позашкільних закладів Рівненської області.

Обговорили реалізацію положень Закону України «Про освіту» в частині позашкільної освіти.

Побачили презентації навчальних закладів, майстер-класи та відкриті заняття, шаховий турнір «Сеанс одночасної гри» та театралізоване дійство гуртка англійської мови «The turnip», інтегровані заняття-вікторина та заняття школи раннього розвитку дитини.

По завершенню семінару було проведено «круглий стіл», на якому підвели підсумки та обговорили методичні рекомендації для подальшого їх використання.