Підведено підсумки заключного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т . Г Шевченка

04.04.2019

Рівненщина вітає своїх переможців.

І місце

Андрієш Валерія, учениця 8 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівської районної ради (вчитель Поліщук Наталія Василівна);

Огієвич Софія, учениця 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради (вчитель Мартинюк Василь Іванович).

Коломис Юлія, учениця 6 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівської районної ради (вчитель Поліщук Наталія Василівна);

ІІ місце

Костюкович Анна, учениця 8 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів «Центр надії» Рівненської міської ради (вчитель Вертелецька Ольга Миколаївна);

Басич Валерія, учениця 9 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради (вчитель Любиш Марія Василівна);

Голотюк Вікторія, учениця 9 класу Рівненської української гімназії Рівненської міської ради (вчитель Парфенюк Оксана Миколаївна);

Сасюк Уляна, учениця 9 класу Млинівської гуманітарної гімназії Млинівської селищної ради (вчитель Сінчук Оксана Сергіївна);

Киричук Богдана, учениця 10 класу Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 (вчитель Ющак Емілія Ростиславівна);

Бабік Софія, учениця 11 класу Рафалівської загальноосвітньої школи    ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (вчитель Шух Наталія Миколаївна);

Федчук Алла, учениця Клеванського професійного училища (викладач Кондратюк Тамара Романівна);

Жакун Юлія, студентка Національного університету водного господарства та природокористування (викладач Дзюба Майя Миколаївна).

ІІІ місце

Боровець Ольга, учениця 7 класу Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівської районної ради (вчитель Токарчук Лілія Леонідівна);

Перескоцька Юлія, учениця 7 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради (вчитель Гришина Ірина Зенонівна);

Бабій Ірина, учениця 10 класу Малошпаківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради (вчитель Казмірчук Оксана Петрівна);

Кирилюк Іванна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» (викладач Коженевська Людмила Мирославівна);

Гаврилович Ілона, студентка Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету (викладач Левшунова Олена Олександрівна);

Кухарук Світлана, студентка Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» (викладач Троцюк Вікторія Віталіївна);

Таргоній Ангеліна, студентка вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» (викладач Власюк Алла Іванівна);

Філюк Юлія, студентка Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету (викладач Шеруда Неля Петрівна);

Панасюк Богдана, студентка Національного університету «Острозька академія» (викладач Миненко Юрій Васильович).

Наказ МОН України від 01.04.2019 № 418 «Про нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т . Г Шевченка».