Підведено підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

12.12.2019

У вівторок, 10 грудня у Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулося підведення підсумків обласного конкурсу малюнків «Україна без корупції» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. На конкурс було представлено 167 малюнків із закладів освіти 13 районів області, міст Рівне, Дубно, Вараш та Острог. Своє негативне ставлення до явища корупції показали також учні закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад області.

Конкурс продемонстрував високу активність учасників, належний естетичний та художній рівень творчих робіт, спрямованих на підвищення правової освіти і формування негативного ставлення до проявів корупції серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. За рішенням журі, до складу якого увійшли заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Рівненська державна дитяча художня школа імені А. І. Мартиненка» Рівненської міської ради Наталія Дребот, методисти Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Вікторія Мельник та Любов Сидорчук, перші місця у обласному конкурсі дитячого малюнка «Україна без корупції» вибороли:

Налівкін Анастасія, учениця комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв»;

Ємельянова Тетяна, учениця Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;

Маркіна Дарина, учениця Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.Г.Короленка Загалом 18 переможців конкурсу будуть відзначені дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.