Підсумки змагання зі спортивного туризму

02.05.2018

Впродовж 26-29 квітня 2018 року на території Здолбунівського району у лісовому масиві поблизу с. Залісся було проведено змагання зі спортивного туризму в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини. На відкритті змагань були присутні: начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Святослав Сидорук, голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Ігор Антонюк, голова гуманітарної комісії Рівненської обласної ради Алла Черній.


У змаганнях взяли участь 160 осіб. У 16 командах, учні представляли Рівненський, Дубенський, Острозький, Корецький, Костопільський, Рокитнівський, Дубровицький, Березнівський, Здолбунівський, Гощанський, Сарненський райони, м. Рівне, м. Дубне, Млинівську, Демидівську та Бугринську об’єднані територіальні громади.

 Змагання проводились на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод».
Переможцями та призерами змагань на дистанції «Смуга перешкод» серед юнаків стали Давидюк Тарас, Парфенюк Вадим з команди Острозького району та Петрик Олег з команди Рівненського району.

Переможцями та призерами змагань на дистанції «Смуга перешкод» серед дівчат стали Чирка Тетяна з Млинівської ОТГ, Коршунова Надія з команди Рівненського району та Музичук Анастасія з команди Корецького району.
У командному заліку на дистанції «Смуга перешкод» перше місце у команди Острозького району, друге у команди Рівненського району і третє посіла команда Дубенського району.


Переможцями та призерами змагань на дистанції «Крос-похід» стали команди Дубенського, Рівненського та Острозького районів.


Переможцем змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Дубенського району, друге та третє місця вибороли команди Рівненського та Острозького районів.


Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.