Підсумки змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018»

04.01.2018

Підведено підсумки онлайн етапу міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018». На освітній платформі Міксіке цьогоріч взяли участь понад 30 тисяч учасників із усіх областей України серед них близько 1,5 тисячі школярів Рівненщини.

Нагадаємо, що Міксіке – освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

Список учасників обласного фіналу змагань з усного рахунку Прангліміне, Рівненська область.

    1-3 класи      
1 Тарас Собчук Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас 6450
2 Вікторія Годунок Володимирецький р-н Володимирецький районний колегіум 3 клас 6432
3 Андрій Чандик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 2 клас 6150
4 Дарина Кутуза Дубенський р-н Бортницький НВК 3 клас 6014
5 Назарій Калінчук Дубенський р-н Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст 3 клас 5923
6 Софія Максімова Гощанський р-н Гощанська гімназія 3 клас 5922
7 Вероніка Стефанюк Дубенський р-н Бортницький НВК 1 клас 3654
8 Поліна Мельник Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ 1 клас 2250
    4-6 класи      
1 Анастасія Кравців Дубенський р-н Варковицька гімназія 6 клас 6744
2 Ярослав Панасюк Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 4б клас 6596
3 Софія Басюк Рокитнівський р-н Осницька ЗОШ І-ІІ ст 6 клас 6485
4 Назар Стефанюк Дубенський р-н Бортницький НВК 4 клас 6411
5 Вадим Козачук Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 5 клас 6375
6 Денис Нечипорук Здолбунівський р-н Дерманський НВК 4 клас 6235
7 Ліза Гагуха Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 5 клас 6171
           
    7-11 класи (дівчата)      
1 Іванна Музика м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 11 клас 9979
2 Дарина Косстюк м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 9 клас 8813
3 Христина Біндюк Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 7б клас 8591
4 Марія Гнатюк Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 9а клас 8571
5 Таня Карабан Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 9 клас 7018
6 Софія Ілашку Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 7 клас 6905
           
    7-11 класи (хлопці)      
1 Сергій Матеюк Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 11б клас 15264
2 Віталій Шерстюк Рокитнівський р-н Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3 7 клас 9987
3 Андрій Савсуненко м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 10 клас 9564
4 Віктор Музика м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 9 клас 8644
5 Іван Шкуратюк м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 9 клас 8557
6 Денис Старовойт Рокитнівський р-н Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3 8 клас 8246
7 Дмитрій Бокій Рівненський р-н Зорянський НВК школа-гімназія 7 клас 6268
           
    Сеньйорити      
1 Світлана Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 Дорослий 12512
2 Олена Мартяк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст Учитель 9144
3 Тетяна Куць Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 Учитель 8388
4 Оксана Тонковид Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 Учитель 7683
5 Валентина Маринич Рокитнівський р-н Познанський НВК:ЗНЗ І-ІІІ ст-ДНЗ Дорослий 7354
6 Наталія Пивоваренко Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 Дорослий 7056
7 Наталія Салівончик Костопільський р-н Яполотьська ЗОШ Учитель 6858
           
    Сеньйори      
1 Олександр Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель 19401
2 Михайло Маринич Рокитнівський р-н Осницька ЗОШ І-ІІ ст Учитель 11542
3 Іван Мельник Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 Дорослий 6357
4 Леонід Котяй Здолбунівський р-н Спасівська ЗОШ Дорослий 5774
5 Олег Карпович Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ Дорослий 5453
6 Олександр Павлик Дубенський р-н Староносовицька ЗОШ І-ІІ ст Дорослий 4820