Підсумки змагань з автомодельного спорту

05.03.2018

Підведено підсумки 38-х відкритих обласних змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

У змаганнях взяли участь 12 команд: Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Радивилівського, Рівненського районів, міст Рівного та Дубна, Дубенської міської станції юних техніків, Здолбунівської районної станції юних техніків, комунальних закладів «Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості» та «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Загалом, змагалося 45 учасників із 93 моделями.

Юні автомоделісти змагалися у першостях: особистій ─ у класах моделей «Ретро», ES-24st, та командній ─ екіпажна гонка у класах моделей «Вантажівка» та G-33.

Цьогорічні змагання показали, збільшення кількості команд у змаганнях та ріст рівня технічної готовності техніки до перегонів. Особливу увагу журі звернули на команди Дубенського, Костопільського та  Рівненського районів, спортсмени яких значно покращили свої результати у порівнянні з минулими роками, змогли стати достойними суперниками переможцям змагань 2017 року. Окрім того, збільшилась кількість учасників у кожній номінації, не дивлячись на те, що в окремих позашкільних закладах цей напрямок припинив своє існування.

За результатами змагань сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть в кінці березня у Києві.

Підсумки:

І місце і кубок змагань виборола команда Здолбунівського району (районна станція юних техніків);

ІІ місце – команда комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

ІІІ місце – команда Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій).