Підсумки Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

17.01.2018

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів Рівненщини.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівного – 8 призових місць, 7 з яких здобули вихованці школи-інтернату «Рівненський обласний ліцей».

5 перемог у Дубні, у Дубровицькому та Здолбунівському районі – по 4, у Володимирецькому, Гощанському, Костопільському, Млинівському та Рокитнівського районах по 3.

Переможці олімпіади:
8-ий клас
Тарасенко Дар’я Валентинівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 1 місце Банькова Світлана Василівна
Лозова Галина Вікторівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Нагорна Аліна Віталіївна
Годжал Юлія Іванівна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Собчук Катерина Євгенівна
Козак Ольга В’ячеславівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Бортнік Людмила Миколаївна
Криштопець Юлія Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 2 місце Вертелецька Лілія Василівна
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» 2 місце Любиш Марія Василівна
Талащук Катерина Андріївна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 3 місце Венцурик Людмила Михайлівна, Ульмер Іванна Ігорівна
Сасюк Уляна Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Сінчук Оксана Сергіївна
Шокур Катерина Володимирівна Корецький навчально-виховний комплекс “Школа І-ІІ ступенів-Ліцей” 3 місце Сергієнко Юрій Михайлович
Мельник Софія Олегівна Сарненський районний ліцей “Лідер” 3 місце Дибач Тетяна Антонівна
Панасюк Марія Миколаївна Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району 3 місце Парфенюк Алла Анатоліївна
Байрамова Тетяна Бабірівна Комунальний заклад “Бугринський навчально виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-анротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району

 

 

3 місце Канюка Алла Іванівна
9-ий клас
Полевік Ольга Юріївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 1 місце Назарук Ніна В’ячеславівна, Черуха Ірина Володимирівна
Кондик Соломія Володимирівна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 1 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Павелко Ольга Сергіївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Мартинюк Василь Іванович
Островська Мар’яна Володимирівна Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія ім. Т. Г. Шевченка” 2 місце Ковальчук Тамара Іванівна
Хіц Ольга Олександрівна Рачинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району 2 місце Ткачук Галина Дмитрівна
Красько Назар Вадимович Залузький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району 2 місце Котяш Лариса Опанасівна
Повх Анна Сергіївна Дубенська гімназія № 2 3 місце Момотюк Світлана Іванівна
Чивантух Аліна Анатоліївна Малодорогостаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Млинівської селищної ради 3 місце Климюк Вікторія Михайлівна
Командік Анастасія Олександрівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” 3 місце Юрашкевич Ірина Михайлівна
Костецька Світлана Миколаївна Любиковицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненського району 3 місце Костецька Наталія Миколаївна
Боковець Юлія Миколаївна Дроздинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району 3 місце Огієвич Ганна Петрівна
Ничипорук Софія Миколаївна Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району 3 місце Білічук Антоніна Тихонівна
10-ий клас
Бабась Дар’я Олексіївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Сосюк Наталія Володимирівна
Нейматова-Жевченко Карина Емінівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 1 місце Черуха Ірина Володимирівна
Савицька Олена Андріївна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 2 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району 2 місце Шух Наталія Миколаївна
Волочнюк Наталія Володимирівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” 2 місце Кирикович Зоя Леонідівна
Самчук Інна Петрівна Гощанська районна гімназія 2 місце Самчук Ірина Титівна
Огієвич Софія Миколаївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Мартинюк Василь Іванович
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Фомич Катерина Петрівна
Лясковець Євгенія Миколаївна Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 3 місце Карпович Ірина Андріївна
Яремчук Дарія Тарасівна Рівненська гімназія “Гармонія” 3 місце Царук Наталія Дмитрівна
Панчук Олександра Андріївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Сосюк Наталія Володимирівна
Стасюк Світлана Вадимівна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Кокорська Марія Богданівна
Грушевий Єгор Вікторович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Верешко Людмила Анатоліївна
Тарасюк Феодосія Олегівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Руденко Надія Петрівна
11-ий клас
Голуб Ірина Олександрівна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району 1 місце Поліщук Наталія Василівна
Ільчук Ірина Віталіївна Рівненська гімназія “Гармонія” 1 місце Одуд Ольга Миколаївна
Шульжук Людмила Романівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 2 місце Давидюк Діана Павлівна
Антонюк Дарина Віталіївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Бортнік Людмила Миколаївна
Німкович Руслан Олександрович Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанського району 2 місце Самолюк Тетяна Миколаївна
Соколюк Софія Василівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 2 місце Линник Віта Юріївна
Кузьмяк Анна Юріївна Дубенська гімназія № 2 2 місце Ковльчук Валентина Олексіївна
Котик Ангеліна Анатоліївна Великоомелянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненського району 3 місце Молчанець Алла Сергіївна
Ясінська Олександра Олександрівна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Савчук Наталія Петрівна, Ковальчук Лариса Євгеніївна
Лясковець Анна Ігорівна Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” 3 місце Матвійчук Тамара Яківна
Панько Оксана Іванівна Володимирецький районний колегіум 3 місце Городна Оксана Зиновіївна
Годунко Марія Федорівна Колківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району 3 місце Андрієвська Тетяна Михайлівна
Трохимчук Софія Олександрівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» 3 місце Кушнір Світлана Сергіївна
Колос Євгеній Григорович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 3 місце Сидорук Наталія Дмитрівна
Кручок Софія Андріївна Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІ ступенів 3 місце Аврамишина Катерина Михайлівна
Редько Поліна Валеріївна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Кушнірук Валентина Іванівна

 

По 2 переможці підготували педагоги Ксьндзик Р. К.,  Бортник Л. М., Черуха І. В., Сосюк Н. В, Мартинюк В. І