Підсумки учнівської олімпіади з інформатики

15.01.2018

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 82 учні загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини. Найкращі результати показали учні Рівного  –  8 призових місць,   Варашу  – 5, Дубна – 3.

Переможці олімпіади:
8-ий клас
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Гіль Владислав Олександрович Сарненська гімназія 2 місце Данилюк Лілія Вікторівна
Хлипавка Богдан Олександрович Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 місце Павлючик Сергій Олександрович
Турбал Богдан Юрійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Рожко Володимир Вікторович
9-ий клас
Кирик Матвій Сергійович Котівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 1 місце Кіричук Любов Василівна
Александрук Андрій Володимирович Глинський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівського району 2 місце Александрук Володимир Володимирович
Музика Віктор Володимирович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 3 місце Желюк Надія Дмитрівна
Козодой Тарас Романович Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Муравинець Вадим Сергійович
10-ий клас
Босик Андрій Сергійович Новаківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району 1 місце Босик Сергій Григорович
Гук Давид Андрійович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 22

1 місце Невірковець Олег Володимирович
Радченко Андрій Сергійович Демидівський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-ліцей” 2 місце Вальчун Олександр Дмитрович
Орлов Денис Віталійович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович
Васін Максим Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Кінчур Вадим Вікторович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-ліцей” 2 місце Олексюк Іван Васильович
Бондарчук Богдан Олександрович Дубенська гімназія № 2 3 місце Антонів Тетяна Віталіївна
Василишин Євгеній Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Данилевич Роман Олександрович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 28

3 місце Музика Наталія Іванівна
Муравинець Михайло Сергійович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 3 місце Мазепа Василь Олександрович
Плескач Олег Юрійович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 3 місце Цвенюк Олена Борисівна
11-ий клас
Бережнюк Андрій Ігорович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 22

1 місце Невірковець Олег Володимирович
Коток Максим Сергійович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 8

1 місце Москалюк Олександр Дмитрович
Сергійчук Назар Сергійович Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені

Т. Г. Шевченка

2 місце Вінінчук Оксана Григорівна
Сєров Іван Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Овсійчук Петро В’ячеславович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович
Дмитрів Артем Русланович Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 2 місце Небожинський Віталій Михайлович
Дудніченко Софія Юріївна Вовковиївська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце Ковальчук Ігор Юрійович
Торчило Дмитро Ігорович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» 3 місце Паламарчук Юрій Степанович
Боявець Владислав Володимирович Дубенська гімназія № 2 3 місце Антонів Тетяна Віталіївна
Прачов Віталій Сергійович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 3 місце Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович
Артемчук Володимир Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Мамчич Мирослава Сергіївна

Найбільше переможців підготували педагоги: Мамчиц М. С. (5) Желюк О. М. (3) та  Желюк Н. Д. (4).