Підсумки олімпіади з біології. Обласний етап

29.01.2018

Підведено підсумки  обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області.

Найкращі результати показали школярі Рівного – 7 призових місць; Березнівського  району та комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – по 5; Володимирецького району та міста Вараш – по 4; Гощанського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рівненського та Сарненського районів – по 3 першості.

Найбільше переможців підготували педагоги Осовська Оксана Степанівна, Чуль Ольга Сергіївна, Снітко Зоряна Олександрівна, Сагадін Оксана Миколаївна, Попельницька Оксана Василівна, Левчик Василь Федорович та Бебко Ірина Миколаївна.

Переможці олімпіади:    
8-ий клас      
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце Стадійчук Оксана Степанівна
Мосницький Сергій Сергійович Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 1 місце Динисюк Тамара Федосіївна
Рощук Софія Романівна Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Заболотна Віталія Володимирівна
Стрижеус Вікторія Ігорівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 2 місце Бебко Ірина Миколаївна
Дзисюк Анастасія Миколаївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс

І – ІІІ ступенів № 6

2 місце Левчик Василь Федорович, Снітко Зоряна Олександрівна
Чугай Віталій Федорович Березнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 2 місце Осовська Оксана Степанівна
Крайлюк Олеся Русланівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Чуль Ольга Сергіївна
Мельничук Наталія Олегівна Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 місце Кирина Валентина Богданівна
Демчук Юлія Михайлівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Денисюк Ніна Михайлівна
Романюк Тарас Васильович Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Сагадін Оксана Миколаївна
Феськов Ярослав Федорович Ромейківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району 3 місце Кулай Микола Іванович
Дячук Лідія Сергіївна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 місце Мельник Ріта Василівна
 

9-ий клас

     
Бережнюк Анастасія Леонідівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 1 місце Бебко Ірина Миколаївна
Хондока Софія Олександрівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Кондратишина Олена Володимирівна
Хомяк Ілля Олександрович Кунинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівського району 2 місце Дацишина Людмила Петрівна
Дударик Богдан Олександрович Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т. Г. Шевченка 2 місце Кулько Ольга Олексіївна
Мітнович Тетяна Олександрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Оверчук Олександр Олександрович
Глущук Аліна Миколаївна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 2 місце Малицька Тетяна Степанівна
Мороченець Андрій Васильович Хиноцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району 2 місце Швець Ніна Юхимівна
Михайловський Іван Миколайович навчально-виховний комплекс “Кутянківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок” Острозького району 3 місце Михайловська Наталія Петрівна
Кот Тетяна Юріївна Здолбунівська гімназія 3 місце Базан Тетяна Олександрівна
Шевчук Анна Володимирівна Березнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 3 місце Осовська Оксана Степанівна
Семеняка Марина Олександрівна Кам’янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівського району 3 місце Денисовець Валентина Михайлівна
Кривко Дарія Тарасівна Грушвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Гузлай Інна Улянівна
Бабій Ірина Іванівна Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Сусь Надія Богданівна
Марчук Софія Петрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 3 місце Прозапас Тетяна Василівна
10-ий клас      
Леонтьєва Юлія Андріївна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Кухта Наталія Терентіївна
Свобода Максим Федорович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 1 місце Коваль Вікторія Святославівна
Кобець Владислава Василівна Володимирецький районний колегіум 2 місце Шевченко Надія Михайлівна
Корнійчук Анастасія Олегівна Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозького району 2 місце Антонюк Людмила Миколаївна
Полюхович Олег Сергійович Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненського  району 2 місце Полюхович Любов Яківна
Сєров Іван Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Середа Наталія Антонівна
Лящук Любомир Олегович Горбаківський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Гощанського району 3 місце Іванчук Ольга Василівна
Сидорчук Катерина Вікторівна Сарненський районний ліцей «Лідер» 3 місце Лежавська Олена Миколаївна
Гілевич Анастасія Миколаївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 3 місце Редкодубська Світлана Мирославівна
Архипов Андрій Володимирович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Гладка Марія Іванівна
Валько Анастасія Вадимівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Грицюнь Наталія Михайлівна
Семенчук Дарина Олегівна Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 3 місце Кондрашкіна Світлана Миколаївна
Дейнега Євген Олександрович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Чуль Ольга Сергіївна
Сяська Іванна Володимирівна Рівненська українська гімназія 3 місце Литвин Оксана Анатоліївна
Прокопчук Софія Василівна Мізоцький навчально-виховний комплекс: «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівського району 3 місце Федорчук Клавдія Володимирівна
Маліванчук Софія Миколаївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Чуль Ольга Сергіївна
11-ий клас      
Іванов Роман Миколайович Орлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 1 місце Покотило Віра Іванівна
Ковалевська Наталія Сергіївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Попельницька Оксана Василівна
Кричильська Юлія Романівна Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Данилюк Алла Петрівна
Кулініч Андрій Русланович Сарненська гімназія 2 місце Кузьмич Оксана Василівна
Борисюк Любов Юріївна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 2 місце Яцук Наталія Олександрівна
Васкевич Микола Юрійович Русивельський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Гощанського району 2 місце Перець Марина Вікторівна
Семенюк Вікторія Миколаївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Попельницька Оксана Василівна
Семенюк Валентина Сергіївна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Українчук Емілія Леонтіївна
Лисенко Олег Сергійович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 3 місце Пікнер Олександр Георгійович
Василечко Наталія Анатоліївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 3 місце Левчик Василь Федорович, Снітко Зоряна Олександрівна
Барановська Анастасія Віталіївна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 3 місце Целюк Галина Василівна
Ковальчук Інна Миколаївна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Сагадін Оксана Миколаївна
Федінчик Анастасія Вікторівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Козодой Ольга Василівна