Підсумки олімпіади «Юне обдарування 2018»

23.04.2018

У Рівненській ЗОШ № 11 відбувся заключний етап олімпіади «Юне обдарування». Участь приймали 60 учнів 4 класу закладів освіти області. Школярі виборювали першість із трьох навчальних предметів: математика, українська мова та природознавство.

Переможці олімпіади з математики:

І місце
Харковець Андрій Володимирович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 8

Барабаш Світлана Іванівна
ІІ місце
Вакуліч Андрій Григорович Зарічненський  навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Бабич Тамара Володимирівна
Береза Владислав Олегович Рокитнівський  навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Лук’янчук Ніна Володимирівна
ІІІ місце
Пахолюк Роман Юрійович Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району Мудрик Оксана Мирославівна
Несенюк Анна Олександрівна Костопільська загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів № 5 Мацько Юлія Миколаївна
Грабар Денис Романович Дубенський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Чеботарьова Жанна Миколаївна

 

Переможці олімпіади з української мови:

І місце
Юзюк Діана Павлівна Млинівська  загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради Марчук Оксана Святославівна
ІІ місце
Потапчук Вікторія Русланівна Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа  І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка Прохор Лідія Аполлінаріївна
Маркова Тетяна Андріївна Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської районної ради Стасюк Раїса Трифонівна
ІІІ місце
Красько Аліна Дмитрівна Берестівський  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради Твердун Ганна Миколаївна
Мельникович Софія Олегівна Дібрівська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів Зарічненської районної ради Августинович Жанна Петрівна
Хоменчук Єлизавета Олександрівна Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради Петрусь Антоніна Віталіївна

 

Переможці олімпіади з природознавства:

І місце
Мартинюк Микола Вікторович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 Барабаш Світлана Іванівна
ІІ місце
Арбузова Катерина Сергіївна Антонівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Мельник Світлана Степанівна
Струцюк Костянтин Ігорович Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради Козачук Неоніла Олексіївна
ІІІ місце
Радіо Максим Олегович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Попович Олена Василівна
Вознюк Адріана Олександрівна Зорянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради Капріян Вікторія Лук’янівна
Басік Станіслав Віталійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Редька Галина Петрівна