Підсумки обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

24.01.2018

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів Рівненщини.

Найкращі результати показали учні комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»  – 7 призових місць; школярі Рівного – 6;  загальноосвітніх закладів Здолбунівського та Рівненського районів – по 5; Володимирецького, Дубровицького, Млинівського районів, міста Вараш та Острог – по 3 призових місця.

Найбільше призерів підготували педагоги Носальчук Галина Іванівна – 4 переможці, Буцька Людмила Миколаївна, Малецька Тетяна Володимирівна, Омельчак Тетяна Анатоліївна,  Телевяк Галина Ростиславівна – по 2 першості.

Переможці олімпіади:
8-ий клас
Альошин Роман Ігорович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Носальчук Галина Іванівна
Ткаченко Данило Денисович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Носальчук Галина Іванівна
В’юн Катерина Володимирівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 2 місце Солімчук Олена Іванівна
Михайлова Олександра Юріївна Сарненський районний ліцей “Лідер” 2 місце Симончук Сергій Дмитрович
Кучерук Аліна Володимирівна Рівненська гуманітарна гімназія 2 місце Дорохова Іванна Леонідівна
Митрофанов Олександр Дмитрович Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія” 2 місце Конончук Лариса Борисівна
Дякунчак Ілона Віталіївна Владиславівська філія Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 2 місце Вавилкіна Олена Володимирівна
Бойко Владислав Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Жуковський Володимир Броніславович
Гнатюк Тетяна Миколаївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 3 місце Лобкова Оксана Андріївна
Мельничук Наталія Олегівна Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 місце Телевяк Галина Ростиславівна
Бурець Катерина Василівна Демидівський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-ліцей” 3 місце Смаль Марія Василівна
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 місце Гончарук Людмила Миколаївна
Мороченець Владислав Васильович Володимирецький районний колегіум 3 місце Березюк Галина Володимирівна
9-ий клас
Кравчук Андрій Геннадійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Омельчак Тетяна Анатоліївна
Смірнов Андрій Дмитрович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Омельчак Тетяна Анатоліївна
Поровчук Тарас Віталійович Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Конончук Олександр Анастасійович
Бережнюк Анастасія Леонідівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 2 місце Киричук Юлія Володимирівна
Прадош Діана Олександрівна Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненського району 2 місце Кочупалова Мирослава Аркадіївна
Максимюк Роман Валерійович Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 2 місце Кучер Леся Миколаївна
Білотіл Петро Петрович Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа – колегіум” ім. Т. Г. Шевченка 3 місце Торчило Людмила Іванівна
Колода Яна Русланівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» 3 місце Клюйко Жанна Олександрівна
Лавренюк Анна Юріївна Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія” 3 місце Малецька Тетяна Володимирівна
Оніщук Ангеліна Вікторівна Здолбунівська гімназія 3 місце Буцька Людмила Миколаївна
Дитюк Павло Вікторович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 3 місце Лохвич Тетяна Михайлівна
Піщук Максим Віталійович Здолбунівська гімназія 3 місце Буцька Людмила Миколаївна
10-ий клас
Стихун Дмитро Володимирович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Носальчук Галина Іванівна
Малецький Владислав Володимирович Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія” 1 місце Малецька Тетяна Володимирівна
Драка Іван Сергійович Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 2 місце Процюк Надія Іванівна
Шендера Тетяна Леонідівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Носальчук Галина Іванівна
Шабалін Михайло Дмитрович Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” 2 місце Супрунюк Наталія Станіславівна
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 2 місце Лустюк Юлія Аркадіївна
Зубчик Юрій Анатолійович Орлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 2 місце Ясковець Світлана Миколаївна
Опалько Владислав Андрійович Сарненський районний ліцей “Лідер” 3 місце Запухляк Валентина Артемівна
Кінчур Вадим Вікторович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» 3 місце Євтушок Руслана Анатоліївна
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району 3 місце Бабік Неля Петрівна
Шолудько Віктор Володимирович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 3 місце Місікова Алла Миколаївна
Зосімчук Дмитро Олександрович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 3 місце Пінчук Лариса Сидорівна
Погранична Вікторія Ярославівна Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівського району 3 місце Романовська Валентина Володимирівна
Хмарина Анастасія Володимирівна Рівненська класична гімназія “Престиж” 3 місце Пилипчук Тарас Костянтинович
Валько Анастасія Вадимівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Загоруйко Софія Володимирівна
11-ий клас
Сірук Вадим Юрійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Кравчук Олена Василівна
Григорук Юлія Сергіївна Здолбунівська гімназія 1 місце Кузьмицька Ольга Сергіївна
Ільчук Ірина Віталіївна Рівненська гімназія “Гармонія” 2 місце Пилипович Тарас Васильович
Годунко Марія Федорівна Колківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району 2 місце Степанюк Олександр Іванович
Лазарець Павло Сергійович Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 2 місце Ціпан Наталія Петрівна
Жук Микола Іванович Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району 2 місце Літвін Євгенія Гаврилівна
Кротюк Владислав Сергійович Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненського району 3 місце Оксенчук Оксана Ярославівна
Сечкар Григорій Сергійович Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» 3 місце Крейчі Вікторія Вікторівна
Пашко Назар Тарасович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Комар Наталія Миколаївна
Телевяк Максим Васильович Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 місце Телевяк Галина Ростиславівна
Лисенко Олег Сергійович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 3 місце Клюйко Валентина Миколаївна
Цимбалюк Вадим Валентинович Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району 3 місце Саханчук Віра Вячеславівна
Обуховська Софія Петрівна навчально-виховний комплекс “Оженинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району 3 місце Гущук Тетяна Олексіївна
Крук Сергій Васильович Зорянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненського району 3 місце Парфенюк Надія Михайлівна