Підсумки обласного етапу олімпіади з хімії

09.02.2018

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області.

Найкращі результати показали учні  комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», які вибороли  8 призових місць, місто Рівне – 7, Вараш – 6, Дубровицького району – 5, Володимирецького та Рівненського районів – по  4, Березнівського, Здолбунівського, Костопільського районів – по 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги Ремезюк Таміла Валеріївна – 5 переможців, Якимчук Ніна Василівна та Стібиш Андрій Петрович – по 4,  Сусь Надія Богданівна – 3, Шеретюк Надія Омелянівна, Максимчук Ірина Сергіївна, Кривко Наталія Миколаївна, Волочнюк Маргарита Михайлівна, Гоштук Руслана Павлівна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:
8-ий клас
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Гоштук Руслана Павлівна
Крайлюк Олеся Русланівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Якимчук Ніна Василівна
Бедик Софія Олександрівна Володимирецький районний колегіум 2 місце Кривко Наталія Миколаївна
Сідорська Вікторія Сергіївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” Рівненської обласної ради 2 місце Якимчук Ніна Василівна
Трищук Анна Анатоліївна Клесівська загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району 2 місце Яковенко Олена Григорівна
Петровець Іван Леонідович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей – школа” 2 місце Ремезюк Таміла Валеріївна
Козакова Марина Сергіївна Маломидська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільського району 2 місце Козакова Оксана Григорівна
Прендецька Ольга Вікторівна Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Фещук Алла Антонівна
Бусь Олександра Юріївна Рівненський навчально-виховний комплекс “Колегіум” 3 місце Курносікова Людмила Іванівна
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» 3 місце Жежук Федір Павлович
Гусар Андрій Сергійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Кішман Микола Володимирович
Ступницька Софія Миколаївна Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Сусь Надія Богданівна
Бойко Владислав Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Волочнюк Маргарита Михайлівна
Данилюк Андрій Романович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 3 місце Максимчук Ірина Сергіївна, Хмеляр Інеса Макарівна

 

 

9-ий клас
Ольшанська Віолетта Вікторівна Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району 1 місце Ольшанська Тетяна Анатоліївна
Заріцька Ольга Олегівна Рівненська гуманітарна гімназія 1 місце Тригубець Леся Дмитрівна
Дулько Діана Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Гоштук Руслана Павлівна
Хондока Софія Олександрівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Ляшко Тетяна Миколаївна
Мітнович Тетяна Олександрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Стібиш Андрій Петрович
Бондарчук Анастасія Віталіївна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» 2 місце Рачинська Інга Миколаївна
Кот Тетяна Юріївна Здолбунівська гімназія 3 місце Печончик Жанна Олександрівна
Бабій Ірина Іванівна Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Сусь Надія Богданівна
Татарчук Роман Іванович Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівського району 3 місце Слободенюк Тихон Степанович
Климчук Софія Сергіївна Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей – школа” 3 місце Ремезюк Таміла Валеріївна
Петрик Вадим Валерійович Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Сусь Надія Богданівна
Комаринська Дар’я Вадимівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Стадник Руслана Іванівна
Серган Аліна Русланівна Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 3 місце Басюк Віктор Олександрович
10-ий клас
Смалець Олена Сергіївна Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району 1 місце Шеретюк Надія Омелянівна
Маліванчук Софія Михайлівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Стібиш Андрій Петрович
Кохан Юлія Вікторівна Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей – школа” 2 місце Ремезюк Таміла Валеріївна
Пешко Сергій Миколайович Володимирецький районний колегіум 2 місце Кривко Наталія Миколаївна
Дрозд Софія Юріївна Тараканівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Тараканівської сільської ради Дубенського району 2 місце Сало Оксана Петрівна
Ковальчук Людмила Ігорівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Стібиш Андрій Петрович
Волчецький Руслан Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Мельник Уляна Станіславівна
Генюк Марта Олександрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Стібиш Андрій Петрович
Герасимчук Анастасія Вадимівна Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 3 місце Данилюк Роман Едуардович
Філонов Данило В’ячеславович Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 3 місце Деменко Алла Сергіївна
Савчук Олександра Михайлівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 3 місце Тонконоженко Олена Ярославівна
Лящук Любомир Олегович Горбаківський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Гощанського району 3 місце Кулакевич Інна Олександрівна
Свобода Максим Федорович Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

3 місце Самолюк Наталія Василівна
11-ий клас
Максюк Матвій Тарасович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Якимчук Ніна Василівна
Панасюк Богдана Андріївна Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району 1 місце Шеретюк Надія Омелянівна
Кухар Владислав Ігорович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Максимчук Ірина Сергіївна
Кручок Софія Андріївна Костопільська загальноосвітня школа № 3

І – ІІІ ступенів

2 місце Семещук Марія Григорівна
Лясковець Анна Ігорівна Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей – школа” 2 місце Ремезюк Таміла Валеріївна
Іллюк Роман Васильович Великоолексинський навчально-виховний комплекс “школа-сад” Рівненського району 2 місце Куцак Світлана Олександрівна
Янковський Максим Павлович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей – школа” 2 місце Ремезюк Таміла Валеріївна
Дудніченко Софія Юріївна Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівського району 3 місце Мерега Лариса Василівна
Волочнюк Мілана Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Волочнюк Маргарита Михайлівна
Лазарець Павло Сергійович Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 3 місце Андрощук Валентина Василівна
Горобюк Андрій Олегович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Якимчук Ніна Василівна
Подганюк Ольга Миколаївна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 3 місце Левковець Сергій Іванович
Пахнюк Тетяна Анатоліївна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-ліцей” 3 місце Лесковець Сергій Миколайович
Мамчич Юлія Анатоліївна Володимирецький районний колегіум 3 місце Муравинець Людмила Мефодіївна