Підсумки конкурсу обласного етапу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

25.01.2019

Рівненською обласною станцією юних туристів було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Участь в конкурсі, відповідно до Умов проведення, взяли музеї навчальних закладів області за такими профілями: військово-історичні, краєзнавчі, історичні. На розгляд журі конкурсу  було представлено 33 презентаційні екскурсії.

Переможцями в секції краєзнавчі музеї стали:

І місце – Ковальчук Ольга, вихованка комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді»  (керівник Волошина Анастасія Андріївна, завідувач художньо-естетичного відділу);

ІІ місце – Патрикей Вікторія, учениця 9 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей з професійним навчанням» Березнівської районної ради  (керівник Ничипорук Віра Миколаївна, керівник шкільного музею);

ІІІ місце  – Калініна Анастасія, учениця  7 класу Птицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Дубенської районної ради (керівник  Фенюк Валентина Іванівна, керівник шкільного музею);

Переможцями конкурсу в секції військово-історичні музеї стали:

І місце – Бутерлін Марія, учениця 11 класу Млинівської гуманітарної гімназії Млинівської селищної ради  Млинівського  району (керівник Сінчук Оксана Сергіївна, керівник  музею);

         Переможцями в секції історичних музеїв стали:

І місце – Шахрайчук Олександра, учениця  10  класу  Великожитинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради (керівник Овчарук Валентина Анатоліївна, вчитель історії);

ІІ місце  – Віткалюк Ольга, учениця 11 класу Княгиненського ліцею Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник Кучер Жанна Калістратівна, керівник шкільного музею);

ІІ місце – Дзюмак Ольга, учениця  9 класу  Майківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради(керівник Дифорт Валентина Григорівна, вчитель історії);

ІІІ місце – Грекова Поліна, учениця 10 класу Рівненської української гімназії Рівненської міської ради (керівник Бойчак Леся Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи);

ІІІ місце – Рогаль Анна, учениця  7 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів М ирогощанської сільської ради Дубенського  району (керівник Посільська Оксана Йосипівна, керівник шкільного музею);

ІІІ місце – Бондар Анастасія, учениця 5 класу Голубнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Березнівської районної ради  (керівник Сидорчук Наталя Миколаївна,  заступник директора з виховної роботи).