Підготовка та проведення ЗНО-2019 у Рівненській області

10.10.2018

Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти видали спільний наказ щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Рівненській області.
Даним документом затверджено План роботи з підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання) для випускників закладів загальної середньої освіти, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., які здобувають загальну середню освіти у 2019 році, випускників минулих років.
Буде підготовлено та проведено 4 основні етапи в Рівненській області: пробне ЗНО, основна сесія ЗНО, додаткова сесія ЗНО, всуп до магістратури за технологією ЗНО.
Суттєвою новацією у плані роботи є пункт 3.3. “Підготовка і здійснення незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників” розділу “Апробація”, яким передбачено упродовж січня – вересня 2019 року підготовку до проведення сертифікації педагогічних працівників.