Перспективи розвитку професійної освіти України

14.09.2018

12-13 вересня 2018 року в м. Одеса відбувся ІІІ Всеукраїнський семінар з питань розвитку професійної освіти, організатором якого є Міністерство освіти і науки України у співпраці з програмою U-LEAD з Європою.
У семінарі під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзeя взяли участь: дирeктор дeпартамeнту профeсійної освіти Міністерства освіти і науки України  Микола Кучинський, дирeктор дирeкторату профeсійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік. Рівненську область представляли заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Коржевський та директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Валентина Бондарчук.

У роботі  семінару розглянуто актуальні питання розвитку професійної освіти України у період реформи; відбулося обговорення щодо шляхів використання аналізу ринку праці для покращення управління професійною освітою на регіональному рівні. Громадською організацією «Волинський ресурсний центр» учасникам семінару було презентовано результати моніторингу ринку праці у Рівненській  та Львівській областях.

Відбулася дискусія щодо практики створення та функціонування Центрів досконалості та інновацій професійно-технічної системи в Україні. За результатами обговорень визначено індикатори успішності закладів професійної освіти.