Перспективний план розвитку освіти: про що говорив Президент на раді регіонального розвитку

19.03.2019

У Рівному відбулася рада регіонального розвитку області на чолі з Президентом України Петром Порошенком.

Як розвиватиметься Рівненщина у найближчі три роки?

Про зміни, які сталися в попередні роки в освітній галузі говорив Петро Порошенко.

«За всі роки незалежності на Рівненщині побудовано 26 шкіл. За останні 3 роки – 13.Це дія програми соціально-економічного розвитку та стратегії. Ще один важливий пріоритет – енергоефективність соціальних об’єктів, завдяки якій кожного року зменшується споживання російського газу», – зазначив глава держави.

«Децентралізація – реформа, яка у всіх на слуху. Громади роблять зміни не тільки тому, що їм дали гроші, вони роблять зміни у свідомості українців. Я радий, що в громадах з’явилися слова візія, перспективний план, стратегія розвитку. Головне – не боятися ставити перед собою великі цілі», – зауважив Президент.

Про позитивні зміни та стратегічне планування говорить голова ОДА Олексій Муляренко.

«Створено понад 3,5 тисяч додаткових місць у дошкіллі. Відкрито 22 інклюзивно-ресурсних центри, до кінця року їх буде 33. Усі збудовані соціальні об’єкти не тільки енергоефективні, а й безбар’єрні і цілком відповідають принципам нового освітнього простору. І на цьому не зупиняємося. Ми вже почали реконструювати 10 навчальних закладів і ще 10 у перспективному плані. До кінця 2021 року плануємо збудувати 8 шкіл та нових корпусів», – резюмував у своєму виступі голова Рівненської ОДА.