Першокласникам Рівненщини привезли 6 цеглинок LEGO

01.11.2019

Комплекти з 6 кольорових цеглинок LEGO сьогодні привезли для першокласників Рівненщини. Понад 18 тисяч наборів для найменших школярів доставили освітяни.

Нагадаємо, що Міністерство освіти домовилося з компанією The LEGO Foundation про продовження програми співпраці і безкоштовне надання ігрових наборів для першокласників.

«Ігрові методики навчання з LEGO дійсно працюють ─ учителі Нової української школи використовують набори, коли вивчають математику, мову, мистецтво та, навіть, під час фізкультхвилинок. Такі методики справді дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення», ─ зауважує обласний очільник освіти Рівненщини Григорій Таргонський.

Начальник управління розповів, що на відміну від минулого року, 6 цеглинок передбачається не тільки на кожного учня, а й на кожного вчителя, який веде першокласників, та додав, що наступним треком везтимуть набори «LEGO Play Box», які складатимуться вже з дрібних деталей.