Переможці змагання з авіамодельного спорту

24.06.2019

На аеродромі «Воронів», що на Гощанщині, за сприяння Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі). Організатор заходу – «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

У змаганнях взяли участь 5 команд: Корецького, Костопільського, Рівненського районів, міст Дубна та Рівного. Усі 25 учасників змагалися за  6 класами.

Організатори зауважуть, що діти із задоволенням будують нові моделі планерів та літаків та їх випробовують.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій);

ІІ місце – Корецького району (Корецький районний Будинок школярів);

ІІІ місце – м. Дубна (Дубенська міська станція юних техніків).

Паралельно з цими змаганнями було розіграно Кубок пам’яті Ю.В.Лісіцина, багаторічного начальника Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, який сприяв розвитку авіа- та ракетомодельного спорту в області.

Організатори змагань висловлюють щиру вдячність Кособуцькому О.М., начальнику Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, Ковальчуку С.О., начальнику польотів Рівненського авіаційно-спортивного клубу за постійну підтримку.