Переможці заключного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків

26.04.2018

Підведено підсумки XХ Всеукраїнського турніру юних істориків У завершальному етапі інтелектуального марафону взяли участь 2 команди Рівненської області: Здолбунівської загальноосвітньої школи   І – ІІІ ступенів № 5 та Варашської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3. Обидві команди виступили блискуче!

Упродовж п’яти днів старшокласники із Заходу і Сходу, із Центру і Півдня України (всього 36 команд) змагалися в історичних поєдинках, умінні виступати єдиною командою, навичках публічно відстоювати колективну та власну думку. У турнірі було видно як кожного, так і всю команду. Інтелектуальні пристрасті розгорілися вже з перших боїв. Турнір був захопливим, феєричним і надзвичайно напруженим.

Юні історики демонстрували не тільки фантастичне знання матеріалу, який часто виходив за рамки навчальної програми, але й уміння історично мислити, майстерне володіння словом, толерантність у веденні дискусії, цілеспрямованість у досягненні мети. Школярі оперували фактами історії, цитували відомих учених-істориків, логічно доводили свою думку й артистично відправляли в інтелектуальний нокаут опонентів.

У важкій, напруженій боротьбі команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 у складі:

Ромашко Олександр – 11 клас,

Колос Євгеній – 11 клас,

Шолудько Віктор – 10 клас,

Свирида Галина – 10 клас,

Войтович Марія – 11 клас.

під керівництвом вчителя Місікової Алли Миколаївни виборола ІІ місце.

Команда Варашської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 у складі:

Шевчик Михайло – 9 клас,

Лопусевич Володимир – 11 клас,

Поліщук Марина – 11 клас,

Гапонова Марина – 11 клас,

Пуха Анастасія – 11 клас

під керівництвом  вчителя Валюшко Тамари Борисівни виборола І місце.