Переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

28.01.2019

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За перемогу змагалися 105 учнів закладів освіти області: 29 учнів 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 24 учні 11 класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне та Володимирецького району –  по 6 призових місць;  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – 5 призових місць;  Березнівського, Костопільського  та Сарненського районів – по 4 призових місця; Здолбунівського, Млинівського, Острозького районів та м. Вараш – по 3 призових місця.

Три переможці підготували Чуль Ольга Сергіївна та Кондратишина Олена Володимирівна; по два переможці підготували педагоги Українчук Емілія Леонтіївна, Редкодубська Світлана Мирославівна,  Попельницька Оксана Василівна, Гладка Марія Іванівна та Базан Тетяна Олександрівна.

Переможці олімпіади:
8-ий клас
Кругліцька Владислава Миколаївна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 1 місце Кондратишина Олена Володимирівна
Жабчик Галина Ігорівна Сарненська гімназія 1 місце Кузьмич Оксана Василівна
Прендецька Олександра Миколаївна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 2 місце Українчук Емілія Леонтіївна
Каніболоцький Максим Олегович Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської районної ради 2 місце Солопчук Алла Володимирівна
Райковська Марина Ігорівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Попельницька Оксана Василівна
Приленська Карина Богданівна Володимирецька загальносвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 місце Кондратишина Олена Володимирівна
Беженар Софія Ігорівна Березнівська гімназія Березнівської районної ради імені Миколи Буховича 2 місце Малицька Тетяна Степанівна
Біндюк Христина Миколаївна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 місце Базан Тетяна Олександрівна
Лаврусік Денис Віталійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Артюх Руслана Борисівна
Костеюк Ганна Віталіївна Плосківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 3 місце Денисюк Галина Володимирівна
Кузьмак Олександр Олегович Рівненська українська гімназія 3 місце Литвин Оксана Анатоліївна
Гуменюк Назар Павлович Птицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради 3 місце Вознюк Олена Михайлівна
Тарковський Андрій Тарасович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 3 місце Киріша Світлана Гнатівна
Горбачевський Ярослав Петрович Бродницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 місце Сорочинська Наталія Дмитрівна
9-ий клас
Стрижеус Вікторія Ігорівна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 2 “Школа-Ліцей”

1 місце Бебко Ірина Миколаївна
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце Стадійчук Оксана Степанівна
Довгалюк-Ковальський Артем Юрійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 2 місце Українчук Емілія Леонтіївна
Феськов Ярослав Федорович Ромейківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради 2 місце Грищенко Олександр Анатолійович
Зіненко Михайло Михайлович Тутовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненської районної ради 2 місце Філончук Олена Сергіївна
Люшин Марія Олександрівна Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів-Дошкільний навчальний заклад” Березнівської районної ради

2 місце Боровець Леся Іванівна
Рощук Софія Романівна Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 3 місце Заболотна Віталія Володимирівна
Соболєва Анна Миколаївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Чуль Ольга Сергіївна
Мельничук Наталія Олегівна Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 місце Кирина Валентина Богданівна
Бондар Діана Андріївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради 3 місце Дмитришина Наталія Володимирівна
Мосницький Сергій Сергійович Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 3 місце Динисюк Тамара Федосіївна
Демчук Юлія Михайлівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Денисюк Ніна Михайлівна
Романюк Тарас Васильович Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Корецької міської ради 3 місце Сагадін Оксана Миколаївна
Хвещук Ілля Сергійович Могилянівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 3 місце Бондарук Наталія Володимирівна
10-ий клас
Дударик Богдан Олександрович Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” імені Т. Г. Шевченка 1 місце Кулько Ольга Олексіївна
Хондока Софія Олександрівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 1 місце Кондратишина Олена Володимирівна
Мітнович Тетяна Олександрівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Оверчук Олександр Олександрович, Попельницька Оксана Василівна
Мороченець Андрій Васильович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Сарницька Галина Олексіївна
Марчук Софія Петрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 2 місце Прозапас Тетяна Василівна
Кот Тетяна Юріївна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 2 місце Базан Тетяна Олександрівна
Бабій Ірина Іванівна Опорний заклад “Малошпаківський ліцей” Рівненської районної ради 3 місце Сусь Надія Богданівна
Кочуровська Анастасія Володимирівна Рівненська українська гімназія 3 місце Драненко Тетяна Євгеніївна
Воробей Тетяна Юріївна Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Дубровицької районної ради 3 місце Гладка Марія Іванівна
Пересунько Володимир Володимирович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 3 місце Редкодубська Світлана Мирославівна
Кучер Богдан Сергійович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 3 місце Данилюк Алла Петрівна
Татарчук Роман Іванович Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня” Березнівської районної ради 3 місце Пляховський Сергій Борисович
Боровець Олександр Володимирович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 місце Голотюк Валентина Володимирівна
Соловйов Ігор Володимирович Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Дячук Тетяна Андріївна
11-ий клас
Дейнега Євген Олександрович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Чуль Ольга Сергіївна
Маліванчук Софія Миколаївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Чуль Ольга Сергіївна
Кобець Владислава Василівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Шевченко Надія Михайлівна
Свобода Максим Федорович Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце Коваль Вікторія Святославівна
Валько Анастасія Вадимівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 2 місце Грицюнь Наталія Михайлівна
Архипов Андрій Володимирович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Дубровицької районної ради 2 місце Гладка Марія Іванівна
Козачок Назарій Володимирович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради 3 місце Курганова Ольга Валеріївна
Лящук Любомир Олегович Горбаківський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Гощанської районної ради 3 місце Іванчук Ольга Василівна
Полюхович Олег Сергійович Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 місце Полюхович Любов Яківна
Корнійчук Анастасія Олегівна Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 3 місце Антонюк Людмила Миколаївна
Богомолова Анастасія Євгенівна Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” імені Т. Г. Шевченка 3 місце Мартинович Любов Степанівна
Гілевич Анастасія Миколаївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 3 місце Редкодубська Світлана Мирославівна