Переможці Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців (ЗМІНЕНИЙ СПИСОК)

22.10.2018

У Рівненській загальноосвітній школі № 24 проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців. Організатор – Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 17 команд: Березнівського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів, Демидівської, Радивилівської, Крупецької ОТГ, міст Рівне (4 команди) та Вараш, вищого професійного училища № 1 м. Рівне та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат».

У ході цікавих наукових боїв визначилися переможці:

ІІІ місце

Команда Крупецької ОТГ:

Мамчур Вікторія, учениця 11 класу опорного закладу «Крупецька ЗОШ І – ІІІ ступенів»;

Мамчур Анастасія, учениця 10 класу опорного закладу «Крупецька ЗОШ І – ІІІ ступенів»;

Мамчур Юліанія, учениця 10 класу опорного закладу «Крупецька ЗОШ І – ІІІ ступенів»;

Сова Юлія, учениця 11 класу опорного закладу «Крупецька ЗОШ І – ІІІ ступенів».

Команду підготував Медвідь Андрій Анатолійович.

Команда Радивилівської ОТГ у складі:

Ковальчук Софія, учениця 10 класу Радивилівського НВК «Школа № 1 -гімназія»;

Нідзельська Вікторія, учениця 10 класу Радивилівського НВК «Школа № 1 -гімназія»;

Прядун Христина, учениця 11 класу Радивилівського НВК «Школа № 1 -гімназія»;

Рудишина Магдалена, учениця 10 класу Радивилівського НВК «Школа № 1 -гімназія»;

Савицька Олена, учениця 11 класу Радивилівського НВК «Школа № 1 -гімназія».

Команду підготувала Ярмусь Галина Богданівна.

Команда Рівненського економіко-правового ліцею у складі:

Дацюк Анастасія, учениця 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Марчук Дарина, учениця 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Прокопчук Владислав, учень 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Савчук Вікторія, учениця 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Тоган Ангеліна, учениця 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею.

Команду підготував вчитель Рівненського економіко-правового ліцею  Прокопчук Сергій Юрійович.

Команда Рівненської СпШ І – ІІІ супенів № 15 у складі:

Буянова Поліна, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ст. № 15,

В’юн Катерина, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ст. № 15,

Зелінська Анастасія, учениця 10 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15,

Марчук Марія, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ст. № 15,

Мухіна Катерина, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ст. № 15.

Команду підготувала Солімчук Олена Іванівна.

Команда Сарненського району у складі:

Скорняков Ілля, учень 11 Ремчицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району;

Заєць Наталія, учениця 11 класу Люхчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району;

Абрамович Неля, учениця 11 класу Стрільської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району;

Бухало Катерина, учениця 10 класу Коростської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району;

Комар Степан, учень 10 класу Коростської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району.

Команду підготували: Валько Ірина Олександрівна, Круглик Антоніна Іванівна, Бунечко Раїса Протасівна та Мельник Вікторія Вікторівна.

ІІ місце

Команда Рокитнівського району у складі:

Крук Аліна, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»,

Шевчук Денис, учень 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»,

Басич Валерія, учениця 9 класу Опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3»,

Кінчур Вадим, учень 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Бортник Анна, учениця 9 класу Томашгородського НВК «Школа І – ІІІ ступенів – ліцей» Рокитнівського району.

Команду підготували: Денисюк Людмила Миколаївна, Григорчук Вікторія Іванівна та Бежаєва Валентина Георгіївна.

Команда Костопільського району у складі:

Клінова Софія, учениця 11 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.. Т, Г. Шевченка»;

Дем’янчук Ольга, учениця 10 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.. Т, Г. Шевченка»;

Регеза Владислав, учень 11 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.. Т, Г. Шевченка»;

Майструк Анастасія, учениця 11 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.. Т, Г. Шевченка»;

Нікулін Назар, учень 11 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.. Т, Г. Шевченка».

Команду підготувала Удодік Наталія Антонівна.

Команда Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 у складі:

Щур Софія, учениця 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1,

Василишин Євгеній, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1,

Голопапа Андрій, учень 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Комаринська Дар’я, учениця 10 класу Вараської загальноосвітньої школи   І – ІІІ ступенів № 3,

Шевчик Михайло, учень 10 класу Вараської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготували Микулінська Тетяна Данилівна та Кравчук Олена Володимирівна.

І місце

Команда комунального закладу «Рівненський обласний науковий  ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Янчик Софія, учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею,

Стихун Дмитро, учень 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Шліхта Оксана, учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею,

Шендера Тетяна, учениця 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Цверкалюк Анастасія, учениця 11 класу Рівненського обласного ліцею.

Команду підготував вчитель Рівненського обласного ліцею Бондарець Олександр Іванович.