Переможці Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків

02.11.2018


Впродовж тижня Рівненщина гостинно вітала учасників фінального етапу ХХVI Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. Це 22 команди учнів-старшокласників, учителів, 46 членів журі з усіх куточків України та команди Вірменії й Мексики. Загалом 102 учасники.
Учні представляли Вінницьку, Волинську, Житомирську, Івано-Франківську, Львівську, Одеську, Полтавську, Харківську, Хмельницьку та Рівненську область, а також Гвадалахара (Мексика), Єреван (Вірменія).

Перемогу у фінальному поєдинку виборола команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Друге місце вибороли команди: Волинської області «Замок Любарта», команда «Полтіннік» середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 50 м. Львова, та команда Харківської гімназії № 47 і Рішельєвський ліцей.

Третє місце поділили команди з Єревану, Мексики, освітні заклади №27, 89, 149 м. Харків та збірна Полтавської області.

Рівненщину представляли команди з наукового ліцею та природничо-математичного ліцею «Елітар».
«Я впевнений, що учнівський турнір юних фізиків стане відправною точкою у вашій кар’єрі. Впевнений, що ваші імена ми ще почуємо»,- зазначив обласний очільник освіти Григорій Таргонський.
Юних хіміків було нагороджено дипломами учасників та переможців, також відзначено у номінаціях: «Особиста першість», «Успішна участь», «Кращий доповідач», «Кращий рецензент», «Кращий опонент» та ін.

 Кожен учасник отримав сувенір із Рівненщини, а переможців нагороджено призами.