Переможці учнівської олімпіади з української мови і літератури

24.01.2019

 

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагалися 106 учнів закладів освіти області: 26 учнів 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 24 учнів 10-го класу та 30 учнів 11-го класу.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне –  9 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – 5 призових місць,  м. Дубно Зарічненського, Рокитнівського та Здолбунівського районів – по 4 призових місця, по 3 призових місця в учнів  Костопільського та Рівненського районів.

 
Переможці олімпіади:    
8-ий клас      
Андрієш Валерія Валеріївна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради 1 місце Поліщук Наталія Василівна
Полюхович Дарина Федорівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 1 місце Кирикович Зоя Леонідівна
Вінюкова Аліна Олегівна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце Примачок Валентина Василівна, Венцурик Людмила Михайлівна
Сич Світлана Олександрівна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 2 місце Гришина Ірина Зінонівна
Примак Анатолій Васильович Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 2 місце Горіна Іванна Олегівна
Лисюк Марія Вікторівна Опорний заклад “Великомежиріцький ліцей” Корецької районної ради 2 місце Боровець Тетяна Ананіївна
Харковець Софія Олександрівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18 3 місце Руднік Лариса Петрівна
Євпат Христина Петрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 місце Сорочук Галина Федорівна
Полюхович Олександр Сергійович Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 3 місце Канецька Наталія Іванівна
Веремчук Анастасія Іванівна Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівської районної ради 3 місце Ваврик Марія Максимівна
Вараницька Мирослава Ігорівна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Яцечко Людмила Степанівна
Хилюк Тетяна Миколаївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 3 місце Загребельна Валентина Калениківна
Гладин Анастасія Андріївна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 3 місце Горбачук Світлана Антонівна
9-ий клас      
Годжал Юлія Іванівна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 1 місце Собчук Катерина Євгеніївна
Талащук Катерина Андріївна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

1 місце Венцурик Людмила Михайлівна, Велетнюк Оксана Валентинівна
Свиридюк Юлія Менторівна Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради 2 місце Солонінко Галина Миколаївна
Гребініченко Вікторія Тарасівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 2 місце Жовтан Мирослава Анатоліївна
Гайчук Анастасія Федорівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 2 місце Товстика Алла Володимирівна
Стецюк Олександра Олегівна Дубенська гімназія № 2 2 місце Ковальчук Валентина Олексіївна, Целюх Тетяна Григорівна
Криштопець Юлія Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Костопільської районної ради 3 місце Вертелецька Лідія Василівна
Фрідріх Юлія Віталіївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 3 місце Слободенюк Неля Тарасівна
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3” Рокитнівської районної ради 3 місце Любиш Марія Василівна
Козак Ольга В’ячеславівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Бортнік Людмила Миколаївна
Дубінець Яна Вадимівна Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради 3 місце Андрієвська Тетяна Михайлівна
Снігур Анастасія Анатоліївна Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» 3 місце Рудюк Лариса Володимирівна
Мельник Софія Олегівна Сарненський районний ліцей “Лідер” 3 місце Дибач Тетяна Антонівна
10-ий клас      
Полевік Ольга Юріївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 1 місце Назарук Ніна В’ячеславівна
Павелко Ольга Сергіївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Мартинюк Василь Іванович
Юськова Анастасія Русланівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Мартинюк Василь Іванович
Татарчук Роман Іванович Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівської районної ради 2 місце Ваврик Марія Максимівна
Кондик Соломія Володимирівна Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 2 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Ковбасюк Катерина Андріївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 2 місце Томашевська Оксана Андріївна
Повх Анна Сергіївна Дубенська гімназія № 2 3 місце Ульянова Ганна Олександрівна, Момотюк Світлана Іванівна
Киричук Богдана Сергіївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 3 місце Ющак Емілія Ростиславівна
Лавренюк Анна Юріївна Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія” 3 місце Павлунь Марина Володимирівна
Красько Назар Вадимович Залузький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради 3 місце Котяш Лариса Опанасівна
Командік Анастасія Олександрівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 3 місце Юрашкевич Ірина Михайлівна
Бабій Ірина Іванівна Опорний заклад “Малошпаківський ліцей” Рівненської районної ради 3 місце Казмірчук Оксана Петрівна
11-ий клас      
Бабась Дар’я Олексіївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Сосюк Наталія Володимирівна
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 1 місце Фомич Катерина Петрівна
Огієвич Софія Миколаївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Мартинюк Василь Іванович
Вовчук Тетяна Романівна Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т.Г.Шевченка” Костопільської районної ради 2 місце Ковальчук Тамара Іванівна
Кінчур Вадим Вікторович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-ліцей” Рокитнівської районної ради 2 місце Доля Ірина Володимирівна
Наумович Анастасія Олегівна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради 2 місце Полторацька Людмила Анатоліївна
Савицька Олена Андріївна Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 2 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Гринецька Анастасія Олександрівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 2 місце Черуха Ірина Володимирівна
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 3 місце Шух Наталія Миколаївна
Самчук Інна Петрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 місце Самчук Ірина Титівна
Кравченко Юлія Владиславівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 3 місце Ярошик Олена Юхимівна
Куковинець Анастасія Сергіївна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 місце Дученко Олеся В’ячеславівна
Леонтьєва Юлія Андріївна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Харитоненко Наталія Миколаївна
Волочнюк Наталія Володимирівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 3 місце Кирикович Зоя Леонідівна
Тарасюк Феодосія Олегівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Руденко Надія Петрівна