Переможці учнівської олімпіади з трудового навчання

05.02.2019

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для юнаків. За перемогу змагались 22 учні 9 класу та 24 учні 11 класу закладів освіти області.

Найкращі результати показали команди Радивилівського району – 3 переможці, Гощанського Дубенського, Рівненського  районів, м. Дубно – по 2 переможці.

По 2 призери підготували педагоги Вознюк Сергій Мефодійович та Захарчук Олександр Петрович.
Переможці олімпіади:
9-ий клас
Луцюк Ілля Володимирович Микитицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради 1 місце Готюк Михайло Іванович
Кулаков Богдан Миколайович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце Ляхович Василь Хомич
Романюк Владислав Вадимович Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради 2 місце Галайчук Михайло Михайлович
Дем’янчук Владислав Вікторович Великовербченська загальноосвітня школа I – III ступенів Сарненської районної ради 2 місце Гоч Василь Петрович
Данилюк Влас Юрійович Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 2 місце Юхимчук Василь Дмитрович
Приймак Дмитро Васильович Сестрятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Радивилівської районної ради 2 місце Гуменюк Василь Миколайович
Мусієвич Віталій Олексійович Рівненська гуманітарна гімназія 3 місце Опанасюк Роман Олександрович
Бондар Дмитро Михайлович Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради 3 місце Киріша Олександр Васильович
Якимчук Владислав Сергійович Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради 3 місце Дерех Андрій Богданович
Мордас Павло Анатолійович Великожолудський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради 3 місце Якимчук Юрій Сильвестрович
Трофімчук Ілля Володимирович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Захарчук Олександр Петрович
11-ий клас
Демчук Іов Вячеславович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради 1 місце Вознюк Сергій Мефодійович
Усік Руслан Андрійович Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради 1 місце Момоток Юрій Володимирович
Романюк Владислав Олександрович Дубенська загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Панасюк Василь Васильович
Пархомчук Юрій Сергійович Підгаєцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Млинівської районної ради 2 місце Рудик Анатолій Антонович
Романюк Роман Володимирович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені П . Г. Стрижака Радивилівської міської ради 2 місце Вознюк Сергій Мефодійович
Кобернюк Мирослав Валентинович Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце Крутій Володимир Анатолійович
Мосійчук Денис Ігорович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Захарчук Олександр Петрович
Дученко Андрій Олександрович Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 місце Базан Юрій Олегович
Голоденко Сергій Вікторович Соснівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради 3 місце Панчук Олег Андрійович
Матвійчук Павло Юрійович навчально-виховний комплекс “Сіянцівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок” Острозької районної ради 3 місце Ковальчук Іван Костянтинович
Михалець Михайло Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Булачок Віктор Павлович
Онишків Тарас Орестович Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Погонець Ігор Петрович
Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для дівчат. За перемогу змагались 21 учень 9 класу та 19 учнів 11 класу  закладів освіти області.
Найкращі результати показали учні закладів освіти Костопільського району – 4 призери, Володимирецького району  –  3 призери, по 2 призових місця вибороли команди Здолбунівського, Корецького та Рокитнівського районів.
По два переможці олімпіади підготували педагоги Тіт Олена Петрівна, Стєшина Наталія Ігорівна, Вакуліч Людмила Іванівна та Коробка Людмила Анатоліївна.
Переможці олімпіади:    
9-ий клас      
Колдун Марія Вікторівна Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради 1 місце Шевчук Любов Петрівна
Берташ Анастасія Сергіївна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” 1 місце Тіт Олена Петрівна
Приленська Карина Богданівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 місце Картава Оксана Віталіївна
Рабець Вероніка Дмитрівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 2 місце Стєшина Наталія Ігорівна
Якимчук Тетяна Анатоліївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 2 місце Кулаковська Тетяна Миколаївна
Шилан Валентина Юріївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 місце Шевчук Віта Петрівна
Можеровська Яна Сергіївна Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 3 місце Філик Людмила Миколаївна
Брухлєй Віталія Романівна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 3 місце Коробка Людмила Анатоліївна
Яскульська Христина Валентинівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Філіпченко Надія Володимирівна
Лозян Олена Павлівна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” 3 місце Тіт Олена Петрівна
Березюк Соломія Віталіївна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Новосад Людмила Костянтинівна
11-ий клас      
Кирильчук Дарина Михайлівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 1 місце Стєшина Наталія Ігорівна
Горчак Анна Олександрівна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради 1 місце Гаврилюк Оксана Володимирівна
Ковальчук Катерина Олександрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Вакуліч Людмила Іванівна
Луковець Ліна Павлівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Вакуліч Людмила Іванівна
Поліщук Марія Іванівна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 2 місце Коробка Людмила Анатоліївна
Баланович Анна Миколаївна навчально-виховний комплекс “Оженинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради 3 місце Гаврилюк Тамара Миколаївна
Хильчук Лілія Олександрівна Орлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівської районної ради 3 місце Хильчук Олена Олександрівна
Левчук Іванна Олегівна Пісківський ліцей імені Героїв-земляків Пісківської сільської ради Костопільського району 3 місце Овечко Наталія Миколаївна
Мельник Тетяна Миколаївна Великовербченська загальноосвітня школа I – III ступенів Сарненської районної ради 3 місце Оласюк Ніна Олександрівна
Романик Вікторія Олександрівна Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради 3 місце Тирак Оксана Борисівна