Переможці учнівської олімпіади з правознавства

30.01.2019

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагалися 73 учні закладів освіти області: 9 клас – 26 учнів, 10 клас – 24 учні, 11 клас – 23 учні.
Найкращі результати показали учні  комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” та м. Рівне – по 5 призових місць; Сарненського району – 4 призових місця;  Дубровицького, Рівненського районів та м. Вараш – по 3 призових місця.
Найбільше переможців підготували педагоги Бондарець Олександр Іванович та Прокопчук Сергій Юрійович – по 5 переможців,  Запухляк Валентина Артемівна – 4 переможці;   Процюк Надія Іванівна – по 2 переможці.
Переможці олімпіади:
9-ий клас
Михайлова Олександра Юріївна Сарненський районний ліцей “Лідер” 1 місце Запухляк Валентина Артемівна
Гелета Вікторія Валеріївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Бондарець Олександр Іванович
Бортник Анна Олександрівна Томашгородський навчально-виховний комплекс школа І – ІІІ ступенів-ліцей Рокитнівської районної ради 2 місце Бежаєва Валентина Георгіївна
Набочук Катерина Ігорівна Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Лисюк Юлія Артемівна Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 2 місце Саханчук Володимир Михайлович
Бойко Владислав Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Микулінська Тетяна Данилівна
Похозей Марина Святославівна Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня – гімназія імені Т. Г. Шевченка”

3 місце Удодік Наталія Антонівна
Люшин Марія Олександрівна Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради 3 місце Мамчур Олексій Миколайович
Ляшик Дарина Юріївна Княгининська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце Левченко Олександр Мелетійович
Гладкий Назарій Леонідович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 3 місце Дука Сергій Вікторович
Корейчук Олена Олександрівна Сварицевицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 3 місце Турук Галина Степанівна
Корнійчук Анастасія Русланівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Шевчук Антон Тарасович Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 місце Кучер Леся Миколаївна
10-ий клас
Бернацька Марія Сергіївна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Кузьменко Ігор Юрійович
Кот Тетяна Юріївна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 1 місце Буцька Людмила Миколаївна
Шліхта Оксана Миколаївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Бондарець Олександр Іванович
Молчанович Єлисей Васильович Білокриницька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце Процюк Надія Іванівна
Прокопчук Владислав Сергійович Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Смик Марія Валеріївна Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 2 місце Єремейчук Тетяна Анатоліївна
Свиридюк Дарина Ігорівна Рівненський економіко-правовий ліцей 3 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Тимчаюк Віталій Сергійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Загоруйко Софія Володимирівна
Систук Анастасія Андріївна Костопільська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 5

3 місце Лохвич Тетяна Михайлівна
Савич Карина Василівна Лютинський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 3 місце Чудік Олена Тимофіївна
Савельєва Анна Сергіївна Вараська гімназія 3 місце Петрович Наталія Григорівна
Ковальчук Софія Анатоліївна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Ярмусь Галина Богданівна
11-ий клас
Зубчинська Анна Сергіївна Сарненський районний ліцей “Лідер” 1 місце Запухляк Валентина Артемівна
Чиж Вікторія Олександрівна Сарненський районний ліцей “Лідер” 1 місце Запухляк Валентина Артемівна
Опалько Владислав Андрійович Сарненський районний ліцей “Лідер” 2 місце Запухляк Валентина Артемівна
Марчук Дарина Володимирівна Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Сидорчук Катерина Василівна Білокриницька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце Процюк Надія Іванівна
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 2 місце Лустюк Юлія Аркадіївна
Стихун Дмитро Володимирович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Дацюк Анастасія Ярославівна Рівненський економіко-правовий ліцей 3 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Боняк Софія Юріївна Дубенська загальноосвітня школа I – III ступенів № 3 3 місце Якимчук Наталія Володимирівна
Булавський Олег Богданович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Сульжик Вікторія Валеріївна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 3 місце Походзіло Владислав Олександрович
Волчецький Руслан Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Кравчук Олена Володимирівна