Переможці учнівської олімпіади з історії

24.01.2019

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагалися 109 учнів закладів освіти області: 27 учнів 8-го класу, 32 учні 9-го класу, 26 учнів 10-го та 24 учні 11-го класу.

Найкращі результати показали учні комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»  –  9 призових місць, м. Рівне та Сарненського району – по 5 призових місць,  закладів освіти Березнівського, Володимирецького,  Здолбунівського та Зарічненського районів – по 4 призових місця;    Дубровицького, району та міста Вараш  – по 3 призових місця.

Найбільше призерів підготували педагоги Носальчук Галина Іванівна – 5 переможців,  Супрунюк Наталія Станіславівна, Кравчук Олена Василівна,  Запухляк Валентина Артемівна, Омельчак Тетяна Анатоліївна – по 2 переможці

Переможці олімпіади:
8-ий клас
Шевчук Анастасія Андріївна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 1 місце Киричук Юлія Володимирівна
Копищик Аделіна Андріївна Сарненський районний ліцей “Лідер” 1 місце Запухляк Валентина Артемівна
Лещук Анастасія Федорівна Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Мазур Анжела Володимирівна
Голуб Денис Анатолійович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Кравчук Олена Василівна
Герус Дмитро Володимирович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Кравчук Олена Василівна
Потапчук Аліна Русланівна Костопільський навально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т.Г.Шевченка” 2 місце Чепела Людмила Вікторівна
Буряков Максим Олегович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 3 місце Архулік Віта Михайлівна
Каніболоцький Максим Олегович Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської районної ради 3 місце Філончук Андрій Якович
Корнійчук Рувим Михайлович Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 місце Андросюк Тамара Анатоліївна
Друзь Валерія Вадимівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 3 місце Лисковчук Володимир Васильович
Лаврусік Денис Віталійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Савич Ірина Миколаївна
Гоголь Ярослава Володимирівна Березнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

№ 2 Березнівської районної ради

3 місце Чернюшок Наталія Василівна
Мисюкевич Альона Андріївна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради 3 місце Бірюкова Ірина Миколаївна
Фінюк Ірина Михайлівна Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівської районної ради 3 місце Романовська Валентина Володимирівна
 

 

9-ий клас

Гелета Вікторія Валеріївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Носальчук Галина Іванівна
Альошин Роман Ігорович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Носальчук Галина Іванівна
Ткаченко Данило Денисович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Носальчук Галина Іванівна
В’юн Катерина Володимирівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 2 місце Солімчук Олена Іванівна
Друзь Олександр Валерійович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 2 місце Гуменюк Ольга Валеріївна
Трищук Анна Анатоліївна Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району 2 місце Лазарчук Алла Володимирівна
Михайлова Олександра Юріївна Сарненський районний ліцей “Лідер” 2 місце Симончук Сергій Дмитрович
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа

I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

2 місце Гончарук Людмила Миколаївна
Марковець Роман Олегович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 місце Губеня Інна Володимирівна
Митрофанов Олександр Дмитрович Острозький навчально-виховний комплекс “Школа

І – ІІІ ступенів-гімназія”

3 місце Конончук Лариса Борисівна
Бурець Катерина Василівна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Стасюк Микола Валерійович
Бондар Діана Андріївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Грипич Наталія Олександрівна
Кальченя Юлія Сергіївна Опорний заклад “Деражненський ліцей” Деражненської сільської ради Костопільського району 3 місце Жданюк Любов Миколаївна
Полюхович Альона Миколаївна Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 місце Полюхович Валентина Василівна
Дякунчак Ілона Віталіївна Владиславівська філія Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 3 місце Кучер Ігор Варфоломійович
Діжурко Ілля Юрійович Туменський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 3 місце Діжурко Олена Адамівна
10-ий клас
Колода Яна Русланівна Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради 1 місце Клюйко Жанна Олександрівна
Білоус Микола Анатолійович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 1 місце Чернишова Олександра Петрівна
Оніщук Ангеліна Вікторівна Здолбунівська гімназія 2 місце Буцька Людмила Миколаївна
Кравчук Андрій Геннадійович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Омельчак Тетяна Анатоліївна
Захарчук Лілія Анатоліївна Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району 2 місце Коток Світлана Іванівна
Калінчук Дарина Миколаївна Вітковицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Березнівської районної ради 2 місце Калінчук Микола Миколайович
Максимюк Роман Валерійович Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

№ 1 Млинівської селищної ради

3 місце Кучер Леся Миколаївна
Дяденчук Владислав Вадимович Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 3 місце Супрунюк Наталія Станіславівна
Лавренюк Анна Юріївна Острозький навчально-виховний комплекс “Школа

І – ІІІ ступенів-гімназія”

3 місце Малецька Тетяна Володимирівна
Протуренко Вадим Олександрович Студянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 місце Пахалюк Ольга Михайлівна
Кирилюк Назар Олексійович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Омельчак Тетяна Анатоліївна
Кривчук Марія Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Валюшко Тамара Борисівна
Журба Катерина Володимирівна Городецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради 3 місце Молянко Оксана Федорівна
11-ий клас
Стихун Дмитро Володимирович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 1 місце Носальчук Галина Іванівна
Шабалін Михайло Дмитрович Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 1 місце Супрунюк Наталія Станіславівна
Дацюк Анастасія Ярославівна Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Конончук Олександр Анастасійович
Шендера Тетяна Леонідівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Носальчук Галина Іванівна
Опалько Владислав Андрійович Сарненський районний ліцей “Лідер” 2 місце Запухляк Валентина Артемівна
Драка Іван Сергійович Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 2 місце Процюк Надія Іванівна
Зубчик Юрій Анатолійович Орлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівської районної ради 3 місце Ясковець Світлана Миколаївна
Столярець Назарій Сергійович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 3 місце Дука Сергій Вікторович
Шолудько Віктор Володимирович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 3 місце Місікова Алла Миколаївна
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 3 місце Бабік Неля Петрівна
Скаржинець Вікторія Олександрівна Дубенська загальноосвітня школа I – III ступенів № 3 3 місце Якимчук Наталія Володимирівна
Грушевий Єгор Вікторович Вараська загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Ткач Світлана Анатоліївна