Переможці учнівської олімпіади з фізики

12.02.2019

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагалися 107 учнів  закладів освіти області: 27 учнів 8-го класу, 28 учнів 9-го класу, 24 десятикласники та 28 учнів 11 класу.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти Володимирецького району, міст Вараш та Рівне – по 7 призових місць,  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» та міста Дубно – по 4 призових місця, Березнівського та Костопільського районів – по 3 призери.

Найбільшу кількість переможців (3) підготували Полюхович Олег Васильович, та Сидорчик Катерина Михайлівна. По 2 переможці олімпіади підготували такі педагоги області: Цимбалюк Володимир Федорович, Федосюк Людмила Володимирівна,  Петренчук Ірина Арсентіївна та Дуляницька Людмила Костянтинівна.

Переможці олімпіади:
8-ий клас
Малевич Сергій Олександрович Рівненська гуманітарна гімназія 1 місце Ключник Віктор Васильович
Свирида Андрій Юрійович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 1 місце Жильчук Ольга Іванівна
Давидчук Роман Олександрович Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Андрійчук Ірина Валеріївна
Бородієнко Олександр Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 2 місце Цимбалюк Володимир Федорович
Тарасюк Олесь васильович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 2 місце Цимбалюк Володимир Федорович
Козярчук Євгеній Олегович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 2 місце Ткачук Надія Миколаївна
Наконечний Дмитро Альбінович Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 2 місце Грушовець Іван Петрович
Панченко Зоя Дмитрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Федосюк Людмила Володимирівна
Рожчук Олександр Олександрович Комунальний заклад “Бабинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району 3 місце Чабан Олена Йосипівна
Морозюк Марина Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа № 3

І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце Кручок Валентина Валентинівна
Друзь Валерія Вадимівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 3 місце Мялик Наталія Олександрівна
9-ий клас
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Бусь Олександра Юріївна Рівненський навчально-виховний комплекс  “Колегіум” 1 місце Шевчук Віталій Павлович, Демчук Віктор Борисович
Качинський Павло Олександрович Берестівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради 2 місце Осмолович Тетяна Олександрівна
Гусар Андрій Сергійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 2 місце Горин Василь Степанович
Мордас Наталія Петрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Полюхович Олег Васильович
Бондар Вікторія Вікторівна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 2 місце Рудик Наталія Володимирівна
Корнієвський Андрій Сергійович Костопільська загальноосвітня школа № 3

І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце Басюк Віктор Олександрович
Найдич Артем Миколайович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Рибалко Олена Славянівна
Гусейнов Олександр Леонідович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Чередько Данило Дмитрович Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 місце Чередько Дмитро Адамович
Веремчук Ігор Ігорович Опорний заклад “Шпанівський навчально-виховний комплекс “школа-сад” Рівненської районної ради 3 місце Котенко Тетяна Віталіївна
Нересниця Олег Юрійович Моквинський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівської районної ради 3 місце Баранчук Тетяна Михайлівна
Пахнюк Ілля Олександрович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня – гімназія” 3 місце Скачко Ірина Володимирівна
Плісецька Еліна Ігорівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Заверуха Ірина Борисівна
10-ий клас
Ольшанська Віолетта Вікторівна Опорний заклад “Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Крупецької сільської ради Радивилівського району 1 місце Тимочко Богдан Юхимович
Бабійчук Мирослава Олександрівна Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради 1 місце Степанюк Володимир Іванович
Колодинська Анастасія Олександрівна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце Заброцька Світлана Віталіївна
Волочнюк Максим Іванович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Дуляницька Людмила Костянтинівна
Наконечний Ілля Андрійович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Петренчук Ірина Арсентіївна
Гнітецький Костянтин Юліанович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради 2 місце Козачок Людмила Василівна
Корольчук Тарас Вікторович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Петренчук Ірина Арсентіївна
Диханов Ярослав Юрійович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 місце Дуляницька Людмила Костянтинівна
Шалак Данило Володимирович Дубенська гімназія № 2 3 місце Козловська Світлана Іванівна
Щур Софія Олегівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Федосюк Людмила Володимирівна
Стадник Валерія Вікторівна Гощанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради 3 місце Ничипорук Тетяна Вікторівна
Тимощук Роман Олександрович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 місце Янок Петро Григорович
11-ий клас
Прошин Назарій Анатолійович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 1 місце Степанюк Ольга Іванівна
Троцковець Давид Олександрович Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 1 місце Кротюк Ігор Борисович
Касюдик Богдан Олегович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Полюхович Олег Васильович
Бондарчук Богдан Олександрович Дубенська гімназія № 2 2 місце Туревич Оксана Олександрівна
Лавор Максим Андрійович Сарненська гімназія 2 місце Галушко Олександр Вікторович
Заварін Валентин Олександрович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Полюхович Олег Васильович
Свистун Максим Васильович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце Джус Тетяна Миколаївна
Михалусь Іван Юрійович Теслугівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Радивилівської районної ради 2 місце Гогусь Віктор Богданович
Волчецький Руслан Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Турчинська Галина Максимівна
Васін Максим Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Дрозд Софія Юріївна Тараканівський ліцей Тараканівської сільської ради Дубенського району 3 місце Савчук Олег Дем’янович
Омельчук Назарій Миколайович Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 3 місце Войтович Леонтій Миколайович
Житковський Андрій Романович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 24 3 місце Поліщук Григорій Якимович
Саворона Назарій Вікторович Вараська гімназія 3 місце Фетісенко Лідія Олександрівна