Переможці учнівської олімпіади з екології

18.01.2019

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 42 учні закладів освіти області: 18 десятикласників та 24 одиннадцятикласники.
Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького району – 4 призових місця; Рівненського та Дубровицького районів, міст Дубно, Вараш та Рівне – по 2 призових місця.

Переможці олімпіади:

10-ий клас

Шкіндер Микола Михайлович
Великожолудський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради
1 місце
Снітко Галина Григорівна
Бабік Богдан Володимирович
Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради
1 місце
Бабік Володимир Володимирович
Мороченець Андрій Васильович
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради
2 місце
Сарницька Галина Олексіївна, Літвінчук Василь Васильович
Шимчук Анастасія Володимирівна
Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»
2 місце
Підлісна Лілія Данилівна
Смик Дем’ян Васильович
Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-ліцей” Рокитнівської районної ради
2 місце
Пахнюк Юлія Вікторівна
Бугайчук Анна Юріївна
Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради
3 місце
Самкова Оксана Вячеславівна
Марчук Софія Петрівна
Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4
3 місце
Прозапас Тетяна Василівна
Делідон Ірина Григорівна
Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради
3 місце
Пінчук Наталія Миколаївна
Гнєушева Олександра Олександрівна
Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради
3 місце
Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

11-ий клас

Пінчук Іван Сергійович
Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради
1 місце
Пінчук Наталія Миколаївна
Легка Тетяна Володимирівна
Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум»
1 місце
Максимчук Лариса Миколаївна, Рискова Варвара Георгіївна
Пігут Вікторія Валеріївна
Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»
2 місце
Підлісна Лілія Данилівна
Рабченюк Тетяна Петрівна
Колоденська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради
2 місце
Мичко Інна Анатоліївна
Маслянчук Софія Миколаївна
Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13
2 місце
Росінська Галина Петрівна, Куроченко Ірина Іванівна
Бабік Софія Петрівна
Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради
2 місце
Бабік Володимир Володимирович
Голотюк Катерина Ігорівна
Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради
3 місце
Голотюк Валентина Володимирівна
Козачок Назарій Володимирович
Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2
3 місце
Пшенко Людмила Василівна
Горяінов Олег Ігорович
Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3
3 місце
Корнійчук Оксана Федорівна
Весельська Вікторія Олександрівна
Квітневська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради
3 місце
Романовська Валентина Іванівна
Коваль Наталія Олександрівна
навчально-виховний комплекс “Сіянцівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок” Острозької районної ради
3 місце
Данілова Інна Вікторівна
Лящук Любомир Олегович
Горбаківський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Гощанської районної ради
3 місце
Іванчук Ольга Василівна