Переможці учнівської олімпіади з англійської мови

04.02.2019

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. За перемогу змагалися  83 учні закладів освіти області: 30 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 27 учнів 11 класу.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне – 6 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» та Березнівського району – по 5 призових місць,  міста Вараш – 4 призових місця,  Рівненського району – 3 призових місця.

Найбільше переможців (3) підготувала  Боярчук Оксана Артемівна, по 2 переможці підготували педагоги Бойко Наталія Кирилівна, Боймиструк Надія Василівна, Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна, Вербецька Лілія Миколаївна, Ільчук Мапрія Петрівна.

Переможці олімпіади:    
9-ий клас      
Мініч Катерина Григорівна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” 1 місце Богданець Світлана Кирилівна
Соболєва Анна Миколаївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “ 1 місце Ланкіна Вікторія Володимирівна
Мерчант Мішель-Вікторія Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів “Центр надії” 2 місце Ткачук Анастасія Олександрівна
Козак Ольга В’ячеславівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “ 2 місце Клименко Людмила Григорівна
Буянова Поліна Сергіївна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 2 місце Гень Жанна Василівна
Гребініченко Вікторія Тарасівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 2 місце Щербатюк Олена Олександрівна
Кропивницька Валерія Василівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Голуб Людмила Захарівна
Галагуз Тетяна Олександрівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районої ради 3 місце Боймиструк Надія Василівна
Чумак Карина Валеріївна Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради 3 місце Федас Олена Петрівна
Артюх Тетяна Ігорівна Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 місце Ільчук Марія Петрівна
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 місце Тимощук Марія Андронівна
Радіо Віта Віталіївна Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 місце Федорчук Аліса Олександрівна
Мальчик Юліана Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 3 місце Вербецька Лілія Миколаївна
Білошапка Аліна Віталіївна Вараська гімназія 3 місце Сільман Лариса Анатоліївна
Івашкевич Юлія Юріївна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради 3 місце Кіковська Тетяна Олександрівна
Ліщук Аліна Ігорівна навчально-виховний комплекс “Кутянківська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів – дитячий садок” Острозької районної ради

3 місце Ліщук Світлана Феофанівна
10-ий клас      
Остапчук Александра Тарасівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 1 місце Антончук Ілона Євгеніївна
Цибульська Тетяна Ростиславівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “ 1 місце Боярчук Оксана Артемівна
Кульчинська Анна Святославівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 2 місце Карплюк Зоряна Михайлівна
Онищук Богдана Миколаївна Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 місце Назаренко Вікторія Вікторівна
Караїмчук Анастасія Іванівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Бзіта Тетяна Степанівна
Рябчинська Ірина Юріївна Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 місце Ільчук Марія Петрівна
Лавренюк Анна Юріївна Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія” 3 місце Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна
Варфалюк Вікторія Вадимівна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Матюшок Вікторія Анатоліївна
Калінчук Дарина Юріївна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Делех Олена Михайлівна
Панасюк Богдана Ярославівна Сарненська гімназія 3 місце Бойко Наталія Кирилівна
Хоменко Максим Ярославович Зорянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненської районної ради 3 місце Кратюк Наталія Юріївна
Шевчук Владислав Олександрович Комунальний заклад “Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою” 3 місце Сіліванов Сергій Миколайович
Стєшина Софія Ігорівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 3 місце Вербецька Лілія Миколаївна, Лукашевич Світлана Олександрівна
11-ий клас      
Жук Дмитро Андрійович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “ 1 місце Боярчук Оксана Артемівна
Муравинець Михайло Сергійович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районої ради 1 місце Боймиструк Надія Василівна
Басюк Дар’я Сергіївна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів “Центр надії” 2 місце Іщук Анна Петрівна
Хлищ Анна Віталіївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “ 2 місце Боярчук Оксана Артемівна
Прокопчук Даниїл Володимирович Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія” 2 місце Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 2 місце Мацяк Наталія Вікторівна
Панченко Тетяна Андріївна Вараська гімназія 3 місце Степась Світлана Петрівна
Шевчук Денис Іванович Рокитнівський навчально-виховний комплекс  “Школа І ступеня-гімназія” 3 місце Мутова Наталія Володимирівна
Мартинюк Вадим Костянтинович Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 місце Буцька Ірина Володимирівна
Ковальов Богдан Олександрович Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 місце Чорноус Неоніла Миколаївна
Шатковська Діана Олегівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Єржикевич Лариса Юріївна
Гавлічук Софія Віталіївна Сарненська гімназія 3 місце Бойко Наталія Кирилівна
Прядун Христина Олександрівна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Фаєвська Алла Василівна