Переможці учнівського турніру юних істориків

18.03.2019

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків. Юних інтелектуалів приймала Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 25. У турнірі взяли участь 10 команд області. В інтелектуальних боях змагалися команди Рокитнівського, Сарненського, Рівненського, Острозького районів, Немовицької ОТГ, Рівненської ЗОШ № 13, Рівненської СпШ № 15 та команда Рівненського обласного наукового ліцею.
У ході напружених боїв визначилися переможці.

ІІІ місце
Команда комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:
Кухтій Лідія, учениця 10 класу;
Ткаченко Данило, учень 9 класу;
Шліхта Оксана, учениця 10 класу;
Шендера Тетяна, учениця 11 класу;
Севастьянов Олександр, учень10 класу.
Команду підготували вчителі історії комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Бондарець Олександр Іванович, Носальчук Галина Іванівна, Кравчук Олена Василівна та Омельчак Тетяна Анатоліївна.

Команда Сарненського району у складі:
Галушко Анастасія, учениця 10 класу Сарненської гімназії;
Тишкевич Катерина, учениця 10 класу Сарненської гімназії;
Крамарчук Ольга, учениця 10 класу Сарненського НВК «школа-колегіум» ім.. Т. Г. Шевченка;
Яцків Катерина, учениця 11 класу Сарненського НВК «школа-колегіум» ім.. Т. Г. Шевченка;
Корзун Маргарита, учениця 10 класу Сарненського районного ліцею «Лідер».
Команду підготували вчителі історії Сарненського району: Капранчук Марія Федорівна, Басова Ольга Миколаївна, Торчило Людмила Іванівна, Тарасова Світлана Євгеніївна.

Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 у складі:
Бєлік Дмитро, учень 10 класу;
Ковбасюк Катерина, учениця 10 класу;
Кірей Софія, учениця 10 класу;
Груздєва Олександра, учениця 10 класу;
Дячук Анастасія, учениця 10 класу.
Команду підготувала вчитель історії Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Вельгун Лілія Володимирівна.

ІІ місце
Команда Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів у складі:
Біла Аліна, учениця 10 класу;
Лукомська Діана, учениця 9 класу;
Головчак Анастасія, учениця 10 класу;
Климець Катерина, учениця 9 класу;
Радько Мирослава, учениця 9 класу.
Команду підготувала вчитель історії Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів Антонюк Тетяна Олексіївна.

Команда Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.. Т. Г. Шевченка»:
Хоменюк Софія, учениця 10 класу;
Чумаченко Олександра, учениця 10 класу;
Регеза Владислав, учень 11 класу;
Майструк Анастасія, учениця 11 класу;
Нікулін Назар, учень 11 класу;
Команду підготували вчителі історії Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.. Т. Г. Шевченка» Чепела Людмила Вікторівна та Удодік Наталія Антонівна.

І місце

Команда Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15 у складі:
Поліщук Ольга, учениця 11 класу;
Демчук Софія, учениця 11 класу;
Іверук Людмила, учениця 10 класу;
Прищепа Анастасія, учениця 10 класу;
Кульчинська Анна, учениця 10 класу;
Команду підготувала вчитель Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15 Перцовська Людмила Володимирівна.