Переможці олімпіади з трудового навчання

06.02.2018

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед дівчат. За перемогу змагались 24 учениці.

Найкращі результати показали школярки загальноосвітніх закладів Рівного та Володимирецького району  –  по 3 призових місця, по 2 першості вибороли команди Дубенського, Дубровицького, Корецького, Костопільського, Млинівського та Рокитнівського районів.

Серед юнаків за перемогу змагались 23 учні.

Найкращі результати показали команди Гощанського та Костопільського районів, виборовши по 3 призових місця. Команди Дубровицького, Млинівського, Радивилівського, Рокитнівського районів та м. Рівне вибороли по 2 призових місця.

 

Список переможців дівчат:
9-ий клас
Приленська Карина Богданівна Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1

1 місце Картава Оксана Віталіївна
Берташ Анастасія Сергіївна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” 1 місце Тіт Олена Петрівна
Українець Ангеліна Андріївна Рівненська класична гімназія “Престиж” 2 місце Власюк Інна Миколаївна
Бережнюк Анастасія Леонідівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 2 місце Новак Валентина Володимирівна
Кирильчук Дарина Михайлівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Стєшина Наталія Ігорівна
Мисюк Анелія Леонідівна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Коробка Людмила Анатоліївна
Сасюк Уляна Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Швець Зоя Миколаївна
Теплова Марія Олександрівна Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Новосад Людмила Костянтинівна
Галабурда Анастасія Ігорівна Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” 3 місце Шиш Наталія Анатоліївна
Луковець Ліна Павлівна Володимирецький районний колегіум 3 місце Вакуліч Людмила Іванівна
Полінчук Діана Едуардівна Квітневська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенського району 3 місце Манзюк Валентина Миколаївна
Ільчук Надія Петрівна Мильчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенського району 3 місце Шнирук Вікторія Михайлівна
11-ий клас
Хоптар Дарина Дмитрівна Рівненська гуманітарна гімназія 1 місце Яремчук Ірина Петрівна
Боровець Юлія Сергіївна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Коробка Людмила Анатоліївна
Василечко Наталія Анатоліївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Стєшина Наталія Ігорівна
Булейко Софія Олександрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат

ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”

2 місце Дорош Галина Володимирівна
Абрамчук Марія Олександрівна Чудельська загальноосвітня школа I – III ступенів Сарненського району 2 місце Яковець Федора Іванівна
Кібиш Ярослава Сергіївна Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького райноу 3 місце Гордієвич Ніна Федорівна
Гузовата Ліза Валеріївна навчально-виховний комплекс “Оженинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району 3 місце Гаврилюк Тамара Миколаївна
Герасимук Ірина Романівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» 3 місце Дем’янчук Галина Петрівна
Лобозінська Ніна Андріївна Бокіймівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Млинівського району 3 місце Кулакевич Олена Йосипівна
Конончук Катерина Олександрівна Орв’яницький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району 3 місце Буткевич Олена Іванівна

 

Список переможців юнаки:

9-ий клас
Ваховський Сергій Олександрович Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 1 місце Киріша Олександр Васильович
Фурманець Назар Степанович Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 1 місце Варійчук Микола Васильович
Кибукевич Дмитро Федорович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” 2 місце Золотов Володимир Павлович
Демидюк Володимир Сергійович Дубенська гімназія № 2 2 місце Осійчук Віктор Михайлович
Стрельчук Ярослав Вікторович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Захарчук Олександр Петрович
Заєць Ілля Олегович Мащанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільського району 2 місце Васевич Руслан Володимирович
Сиротюк Володимир Михайлович Малинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Гощанського району 3 місце Шакура Василь Петрович
Мацерук Богдан Анатолійович Селецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району 3 місце Черпак Людмила Миколаївна
Приймак Дмитро Васильович Сестрятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Радивилівського району 3 місце Гуменюк Василь Миколайович
Конюкевич Роман Васильович Мирогощанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району 3 місце Ліферчук Микола Миколайович
Броновицький Владислав Романович Грем’яцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозького району 3 місце Вихованець Віктор Степанович
Шуньков Олексій Михайлович Рівненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 17 3 місце Онищук Олег Ігорович
11-ий клас
Демчук Іов Вячеславович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради 1 місце Вознюк Сергій Мефодійович
Іванчук Ян Віталійович Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 1 місце Журавель Микола Андрійович
Кобернюк Мирослав Валентинович Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 2 місце Крутій Володимир Анатолійович
Осипчук Сергій Сергійович Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанського району 2 місце Галайчук Михайло Михайлович
Буткевич Анатолій Васильович Костопільська загальноосвітня школа – комплекс І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Олійник Ігор Анатолійович
Заремба Андрій Миколайович Рівненський навчально-виховний комплекс “Колегіум” 2 місце Кремньов Станіслав Юрійович
Куліш Вадим Іванович Великовербченська загальноосвітня школа

I – III ступенів Сарненського району

3 місце Климець Іван Миколайович
Вальковець Сергій Володимирович Орв’яницький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району 3 місце Стельмах Петро Петрович
Литвинчук Ілля Адамович Копитівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Корецького району 3 місце Гичун Ігор Петрович
Кибукевич Павло Онисійович Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівського району 3 місце Денисюк Олександр Петрович
Пархомчук Юрій Сергійович Підгаєцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Млинівського району 3 місце Рудик Анатолій Антонович