Переможці олімпіади з інформатики

14.01.2019

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 77 учнів закладів загальної середньої освти області: 10 учнів 8-го класу, 20 учнів 9-го класу, 22 учнів 10-го класу та 25 учнів 11 класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  9 призових місць,   Березнівського та Демидівського районів – по 4 призових місця;  Володимирецького, Здолбунівського та Дубровицького районів – по 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги Желюк Н. Д. та Вальчун О. Д.
Переможці олімпіади:
8-ий клас
Тарасюк Олесь Васильович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради 1 місце Цимбалюк Володимир Федорович
Грабовський Денис Леонідович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Желюк Надія Дмитрівна
Литвак Віталій Андрійович Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 3 місце Бондарук Олег Миколайович
Мисковець Роман Дмитрович Зорянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненської районної ради 3 місце Галабурда Тетяна Олександрівна
9-ий клас
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Хлипавка Богдан Олександрович Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 2 місце Павлючик Сергій Олександрович
Бородієнко Олександр Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 місце Цимбалюк Володимир Федорович
Леоновець Тарас Олегович Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Вальчун Олександр Дмитрович
Павлюк Юрій Павлович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 3 місце Невірковець Олег Володимирович
Петровець Іван Леонідович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради 3 місце Паламарчук Юрій Степанович
Камінник Дмитро Олександрович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Шемейко Анатолій Степанович
Кропивницька Валерія Василівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 місце Бортник Роман Анатолійович
10-ий клас
Кирик Матвій Сергійович Котівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 1 місце Кіричук Любов Василівна
Адамчук Антон Іванович Селецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради 1 місце Ракович Мирослава Олександрівна
Козодой Тарас Романович Володимирецька загальносвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 місце Муравинець Вадим Сергійович
Радисюк Денис Анатолійович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 місце Лазарець Олександр Юрійович
Тарасюк Дарина Олександрівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 2 місце Москалюк Олександр Дмитрович
Степанчук Сергій Тарасович Рівненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа” № 26 3 місце Удодік Ірина Миколаївна
Смірнов Андрій Дмитрович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Трофімчук Людмила Олексіївна
Лукашенко Максим Петрович Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 місце Михалко Юрій Іванович
Музика Віктор Володимирович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 3 місце Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович
Квасова Любов Русланівна Дубенська гімназія № 2 3 місце Антонів Тетяна Віталіївна
Данилюк Владислав Вікторович Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Вальчун Олександр Дмитрович
11-ий клас
Гук Давид Андрійович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 1 місце Невірковець Олег Володимирович
Солончук Тимофій Романович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 1 місце Чернова Ольга Ігорівна
Босик Андрій Сергійович Новаківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради 2 місце Босик Сергій Григорович
Данилевич Роман Олександрович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 2 місце Музика Наталія Іванівна
Радченко Андрій Сергійович Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 2 місце Вальчун Олександр Дмитрович
Гмирак Іван Валентинович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 місце Костюченко Ольга Леонідівна
Орлов Денис Віталійович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович
Плескач Олег Юрійович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 місце Цвенюк Олена Борисівна
Бондарчук Богдан Олександрович Дубенська гімназія № 2 3 місце Антонів Тетяна Віталіївна
Швагрун Андрій Васильович Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Вальчун Олександр Дмитрович
Кінчур Вадим Вікторович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-ліцей” Рокитнівської районної ради 3 місце Самойлов Сергій Олександрович, Олексюк Іван Васильович
Василишин Євгеній Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Пришко Сергій Андрійович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради 3 місце Паламарчук Юрій Степанович