Переможці олімпіади з астрономії

29.01.2018

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. За перемогу змагались 43 учні загальноосвітніх  навчальних закладів області.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівного ─ 5 призових місць, міста Дубно, «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,  Володимирецького району ─  по 3.

Найбільше переможців підготували педагоги Полюхович Олег Васильович ─ 3, Козловський Ігор Іванович та Рибалко Олена Славянівна  ─ по 2.

Переможці олімпіади:    
10-ий клас      
Гук Давид Андрійович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 1 місце Кисільов Іван Семенович
Троцковець Давид Олександрович Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 1 місце Кротюк Ігор Борисович
Сєров Іван Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Касюдик Богдан Олегович Володимирецький районний колегіум 2 місце Полюхович Олег Васильович
Заварін Валентин Олександрович Володимирецький районний колегіум 2 місце Полюхович Олег Васильович
Кот Тетяна Юріївна Здолбунівська гімназія 3 місце Рудик Наталія Володимирівна
Слободенюк Марта Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 3 місце Веденєєв Руслан Володимирович
Свистун Максим Васильович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Джус Тетяна Миколаївна
Пономаренко Валентина Олександрівна Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 3 місце Козловський Ігор Іванович
Бондарчук Богдан Олександрович Дубенська гімназія № 2 3 місце Туревич Оксана Олександрівна
11-ий клас      
Дрозд Світлана Вікторівна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

1 місце Замлинна Тетяна Йосипівна
Свінтозельський Володимир Ярославович Рівненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа” № 26 1 місце Неверковець Наталія Анатоліївна
Леськів Михайло Ігорович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 2 місце Стецюк Катерина Степанівна
Бучинська Марія Євгенівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Рибалко Олена Славянівна
Барабух Богдан Вікторович Вараська гімназія 2 місце Фетісенко Лідія Олександрівна
Феськов Руслан Сергійович Володимирецький районний колегіум 3 місце Полюхович Олег Васильович
Дмитрів Артем Русланович Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 3 місце Козловський Ігор Іванович
Юсенко Адам Сергійович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» 3 місце Пастушок Дмитро Ігорович
Беседюк Анатолій Романович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Рибалко Олена Славянівна
Вовк Руслана Павлівна Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенського району 3 місце Степанюк Володимир Іванович