Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

24.10.2018

На базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-ліцей» Рівненським ОІППО спільно з комунальним закладом «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників і раціоналізаторів (предмет фізика). У турнірі взяли участь 9 команд: Сарненського та Здолбунівського районів, міста Дубна, 2 команди Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», 2 команди Рівненського обласного наукового ліцею, Рівненської Малої академії наук учнівської молоді та Рівненського міського центру творчості учнівської молоді.

У ході наукових дискусій визначилися переможці:

ІІІ місце

Команда Рівненського міського центру творчості учнівської молоді у складі:

Винокур Вадим, вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Паша Олексій, вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Ярощук Михайло, вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Сафонов Богдан, вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Пелех Віталій, вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді

Команду підготували Винокур Наталія Євгеніївна, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді та Шарабура Анатолій Остапович, вчитель Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

Команда Здолбунівського району:

Дученко Андрій, учень 10 класу Здолбунівської гімназії,

Кот Тетяна, учениця10 класу Здолбунівської гімназії,

Споденюк Лілія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Свирида Галина, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Команду підготували вчителі Здолбунівського району Рудик Наталія Володимирівна, Кузьмицький Олександр Сергійович, Карпетченко Володимир Миколайович та Жильчук Ольга Іванівна.

ІІ місце

Команда Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у складі:

Міщук Вікторія, учениця 11 класу Рівненського економіко-правоовго ліцею, вихованка РМАНУМ,

Ковба Володимир, учень 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12, вихованець РМАНУМ,

Ніколайчук Роман, учень 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5, вихованець РМАНУМ.

Команду підготував Боровий Ярослав Анатолійович, керівник гуртків РМАНУМ.

Команда «Ньютонівці» Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»:

Пюро Олександр, учень 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Бецан Григорій, учень 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Торуля Андрій, учень 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Савсуненко Андрій, учень 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Дудяк Назар, учень 9 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Команду підготував Шарабура Анатолій Остапович, вчитель Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

І місце

Команда «220» комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Жогло Роман, учень 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Романюк Олександр, учень 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Свистун Максим, учень 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Стрибулевич Олександр, учень 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Костюк Антон, учень 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів».

Команду підготували Джус Тетяна Миколаївна, вчитель фізики Рівненського обласного ліцею та Рибалко Андрій Володимирович, викладач НУВГП.