Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів

18.10.2018

 

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів. Змагання проходили на базі Рівненської школи № 13. Організатор – Рівненський інститут післядипломної педагогічної освіти. У турнірі взяли участь 15 команд області. В інтелектуальних боях змагалися команди Березнівського, Здолбунівського, Дубровицького, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського районів, Млинівської, Демидівської та Радивилівської ОТГ, міста Вараш, Рівненської ЗОШ № 13, Рівненської гімназії «Гармонія», 2 команди Рівненського обласного наукового ліцею. Відкриттям турніру стала команда Дубенського району.

У ході напружених боїв визначилися переможці.

ІІІ місце

Команда Рокитнівського району у складі:

Шевчук Денис, учень 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Лісовець Анастасія, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Вознюк Оксана, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Лящук Ольга, учениця 11 класу Масевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Рокитнівського району;

Купчик Ольга, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія».

Команду підготували вчителі географії Рокитнівського району Осадча Ольга Іванівна та Трохимчук Наталія Андріївна.

Команда «Бурштин» комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Романюк Олександр, учень 11 класу;

Стрибулевич Олександр, учень 11 класу;

Цверкалюк Анастасія, учень 11 класу;

Шендера Тетяна, учениця 11 класу;

Курилас Владислава, учениця 11 класу.

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна

Команда Костопільського району у складі:

Гальків Ілля, учень 11 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Дмитрук Олександр, учень 11 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Островська Мар’яна, учениця 10 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Чумаченко Олександра, учениця 10 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Похозей Карина, учениця 9 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Команду підготував учитель географії Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»; Лисюк Володимир Савович.

Команда Сарненського району у складі:

Станков Артем, учень 10 класу Сарненської гімназії;

Лисюк Катерина, учениця 10 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Лохвич Оксана, учениця 11 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Макаревич Ольга, учениця 10 класу Сарненського районного ліцею «Лідер»;

Яковець Тетяна, учениця 10 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району.

Команду підготували вчителі географії Сарненського району: Тітечко Світлана Євстафіївна, Белеля Роза Василівна, Никитюк Віра Василівна, Климчук Віктор Петрович та Онопрійчук Алла Федорівна.

Команда Здолбунівського району у складі:

Лановейчик Софія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Шнайдер Богдан, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Гальчин Дарина, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Мельник Владислава, учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Погоріла Ірина, учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Здолбунівського району;

Команду підготували вчителі географії Здолбунівського району: Гнатюк Вікторія Володимирівна та Салюк Лариса Олександрівна.

ІІ місце

Команда «Граніт» комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Мельник Антон, учень 9 класу;

Козак Ольга, учениця 9 класу;

Железна Дар’я, учениця 9 класу;

Наконечний Ілля, учень 10 класу;

Гнєушева Олександра, учениця 10 класу.

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

Команда м. Вараш у складі:

Дулько Діана, учениця 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1;

Сєров Іван, учень 11 Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1;

Пашко Ангеліна, учениця 10 класу Вараської гімназії;

Несіпбаєва Даміра, учениця 10 класу Вараської гімназії;

Павлусь Діана, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4;

Команду підготували вчителі географії м. Вараш Колодій Лариса Андріївна, Літвінчук Тетяна Олексіївна та Чирва Людмила Іванівна.

І місце

Команда Млинівської ОТГ у складі:

Жила Яна, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

Карачун Ірина, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Гарбар Юрій, учень 10 класу Млинівської Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Русило Аліна, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Красюк Роман, учень 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Команду підготувала вчитель Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Парфенюк Ольга Володимирівна.