Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів

03.10.2019

Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів у 2019 році

01-02 жовтня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів.
В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 14 команд: Березнівського (2 команди), Здолбунівського, Дубровицького, Костопільського (2 команди), Рокитнівського, Сарненського районів, Радивилівської ОТГ, міст Рівне (2 команди) та Вараш, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат» (2 команди).


У ході цікавих наукових боїв визначилися переможці:
ІІІ місце
Команда Здолбунівського району у складі:
Лановейчик Софія, учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6;
Гаврон Олена, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6;
Гальчин Дарина, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6;
Мельник Владислава, учениця 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6;
Погоріла Ірина, учениця 11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
Команду підготували: Гнатюк Вікторія Володимирівна, Юркова Тетяна Геннадіївна, Салюк Лариса Олександрівна.
Команда Дубровицького району у складі:
Васькевич Марія, учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;
Мунько Світлана, учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;
Полюхович Каріна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;
Савченко Поліна, учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;
Соцкова Вероніка, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;
Команду підготувала Батан Олена Георгіївна.

Команда Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія
ім. Т. Г. Шевченка» у складі:

Чумаченко Олександра, учениця 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»;
Островська Мар’яна, учениця 11 Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»;
Похозей Марина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»;
Похозей Карина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»;
Омелянчук Михайло, учень 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»;

Команду підготував Лисюк Володимир Савович.

Команда міста Вараш у складі:
Голопапа Андрій, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;
Кривчук Марія, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;
Шевчик Михайло, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;
Верешко Анна, учениця 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;
Кучерук Анастасія, учениця 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготувала Рутберг Лілія Анатоліївна.

ІІ місце
Команда Березнівського району у складі:
Шевчук Анна, учениця 11 класу Березнівської загальноосвітньої І – ІІІ ступенів школа № 2;
Натяжко Микола, учень 11 класу Городищенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;
Сохар Владислава, учениця 11 класу Зірненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;
Мельник Марія, учениця 10 класу Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
Марценковський Ілля, учень 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».
Команду підготували: Прилуцька Ірина Вячеславівна, Гудько Світлана Опанасівна, Романович Наталія Миколаївна, Свиридюк Віктор Миколайович, Юсковець Тамара Василівна.
Команда Сарненського району у складі:
Бикова Вікторія, учениця 10 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка;
Любиш Катерина, учениця 11 класу навчально – виховного комплексу «Школа- колегіум» ім. Т. Г. Шевченка;
Макаревич Ольга, учениця 11 класу Сарненського районного ліцею «Лідер»;
Станков Артем, учень 11 класу Сарненської гімназії;
Мельник Анна, учениця 11 класу Ремчицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
Команду підготували: Никитюк Віра Василівна, Белеля Роза Василівна, Белеля Роза Василівна, Климчук Віктор Петрович, Тітечко Світлана Євстафіївна, Маркевич Ольга Вікторівна.
Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 у складі:
Дячук Анастасія, учениця 11 класу ;
Кірей Софія, учениця 11 класу ;
Ковбасюк Катерина, учениця 11 класу ;
Сакур Вікторія, учениця 11 класу ;
Чернишев Максим, учень 11 класу.
Команду підготував Гордєєв Володимир Павлович.


І місце
Команда комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:
Кухтій Лідія, учениця 11 класу комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів”;
Свистуни Вікторія, учениця 11 класу комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів”;
Наконечний Ілля, учень 11 класу комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів”;
Железна Дар’я, учениця 10 класу комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів”;
Кухнюк Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів”.
Команду підготували: Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна.