Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних економістів

18.10.2018

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів. Змагання відбулися на базі Рівненської школи № 8. Організатор – Рівненський інститут післядипломної педагогічної освіти. Цьогоріч у турнірі взяли участь 9 команд: Здолбунівського і Сарненського районів, вищого професійного училища № 1, міста Рівне, 2 команди обласного наукового ліцею, Радивилівської ОТГ, Рівненської ЗОШ № 27, Рівненської гімназії «Гармонія» та Рівненського економіко-правового ліцею.

У ході напружених інтелектуальних поєдинків визначилися переможці:

ІІІ місце

Команда вищого професійного училища № 1 м. Рівне у складі:

Галабурда Артур, учень  вищого професійного училища № 1 м. Рівне,

Черевач Владислав, учень вищого професійного училища № 1 м. Рівне,

Романчук Костянтин, учень вищого професійного училища № 1 м. Рівне,

Капітанюк Дмитро, учень вищого професійного училища № 1 м. Рівне,

Кондратюк Владислав, учень вищого професійного училища № 1 м. Рівне.

Команду підготувала Ліпінська Валентина Юріївна, викладач вищого професійного училища № 1 м. Рівне,

Команда Сарненського району у складі:

Агафонова Анастасія, учениця 11 класу Сарненської гімназії;

Володько Катерина, учениця 11 класу Сарненської гімназії;

Коханевич Марія, учениця 11 класу Сарненської гімназії;

Пархомчук Ірина, учениця 11 класу Сарненської гімназії;

Велісейко Маргарита, учениця 9 класу Сарненської гімназії.

Команду підготувала Шепель Тамара Степанівна, директор, вчитель Сарненської гімназії;

ІІ місце

Команда Здолбунівського району у складі:

Стукан Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Шнайдер Богдан, учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6,

Гальчин Дарина, учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6,

Свирида Галина, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5,

Липська Іванна, учениця 11 класу Уїздецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Здолбунівського району.

Команду підготували педагоги Здолбунівського району: Гнатюк вікторія Володимирівна, Кузьмицький Олександр Сергійович, Зажицька Лідія Євгеніївна та Гедзюк Людмила Володимирівна.

Команда «Ekonomikx» комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Шендера Тетяна, учениця 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Курилас Владислава, учениця 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Цверкалюк Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Жук Дмитро, учень 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

Бенівал Максим, учень 11 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів».

Команду підготувала Вашай Юлія Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»,

І місце

Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27  у складі:

Якобчук Богдана, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27,

Волох Юлія, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27,

Лешкевич Анна, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27,

Одарич Анастасія, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27.

Команду підготували Харів Богдан Ярославович, директор, вчитель економіки та Якимчук Оксана Віталіївна, вчитель Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27.