Переможці обласного етапу олімпіади з правознавства

31.01.2018

Відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагались 73 учні загальноосвітніх закладів області.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей2 ─ 6 призових місць; Сарненського району ─ 5; Рівне – 4;  Володимирецького, Рівненського району та міста Вараш ─ по 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги Бондарець Олександр Іванович ─ 6 переможців,  Запухляк Валентина Артемівна ─ 3 переможці;  Буцька Людмила Миколаївна, Походзіло Владислав Олександрович та Клімук Тетяна Василівна, Кравчук Олена Володимирівна, Прокопчук Сергій Юрійович, Процюк Надія Іванівна, Ярмусь Галина Богданівна ─ по 2 переможці.

Переможці олімпіади:
9-ий клас
Кот Тетяна Юріївна Здолбунівська гімназія 1 місце Буцька Людмила Миколаївна
Бернацька Марія Сергіївна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Кузьменко Ігор Юрійович
Молчанович Єлисей Васильович Білокриницька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце Процюк Надія Іванівна
Дроздюк Христина Андріївна Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Коваль Петро Володимирович
Янчик Софія Анатоліївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Бондарець Олександр Іванович
Шліхта Оксана Миколаївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Бондарець Олександр Іванович
Ковальчук Софія Анатоліївна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Ярмусь Галина Богданівна
Мартинюк Інна Володимирівна Карпилівська загальноосвітня школа I – III ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району 3 місце Мартинюк Лариса Петрівна
Нагорна Катерина Русланівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Клімук Тетяна Василівна
Полюхович Анастасія Богданівна Бродницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зарічненського району 3 місце Давидович Ганна Вікторівна
Систук Анастасія Андріївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 3 місце Лохвич Тетяна Михайлівна
Несіпбаєва Даміра Болатівна Вараська гімназія 3 місце Петрович Наталія Григорівна
10-ий клас
Чиж Вікторія Олександрівна Сарненський районний ліцей “Лідер” 1 місце Запухляк Валентина Артемівна
Зубчинська Анна Сергіївна Сарненський районний ліцей “Лідер” 1 місце Запухляк Валентина Артемівна
Опалько Владислав Андрійович Сарненський районний ліцей “Лідер” 2 місце Запухляк Валентина Артемівна
Боняк Софія Юріївна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 2 місце Якимчук Наталія Володимирівна
Сидорчук Катерина Василівна Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 2 місце Процюк Надія Іванівна
Марчук Дарина Володимирівна Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Мамчур Марина Сергіївна Рівненська класична гімназія “Престиж” 2 місце Пилипчук Тарас Костянтинович
Цверкалюк Анастасія Юріївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Лустюк Юлія Аркадіївна
Стихун Дмитро Володимирович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Сульжик Вікторія Валеріївна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 3 місце Походзіло Владислав Олександрович
Булавський Олег Богданович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Паламарчук Андрій Сергійович Володимирецький районний колегіум 3 місце Дуліпа Мирослава Анатоліївна
Прядун Христина Олександрівна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Ярмусь Галина Богданівна
11-ий клас
Артюшок Назарій Миколайович Любиковицька загальноосвітня школа I – III ступенів Сарненського району 1 місце Калюш Євгенія Миколаївна
Годунко Марія Федорівна Колківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району 1 місце Степанюк Олександр Іванович
Придатко Дмитро Олександрович Рівненський економіко-правовий ліцей 2 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Грицюк Максим Олегович Здолбунівська гімназія 2 місце Буцька Людмила Миколаївна
Кравчук Марія Вікторівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 2 місце Походзіло Владислав Олександрович
Ковалець Діана Едуардівна Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1

2 місце Клімук Тетяна Василівна
Поліщук Марина Андріївна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Кравчук Олена Володимирівна
Касаткін Максим Сергійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Бацмай Юлія Василівна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 3 місце Пащук Оксана Степанівна
Сахнюк Олена Сергіївна Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району 3 місце Саханчук Володимир Михайлович
Гапонова Марина Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Кравчук Олена Володимирівна