Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

06.12.2018

У Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 178 учасників: 142 учні закладів загальної середньої освіти, 16 учнів професійно-технічних закладів та 20 студентів вищих закладів освіти усіх рівнів акредитації.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне та Рівненського району –  по 5 призових місць, Здолбунівського, Дубровицького, Зарічненського та Гощанського районів – по 4 призових місця, Млинівського району та м. Дубно – по 3 призових місця.

По 2 переможці підготували педагоги Гришина Ірина Зенонівна, Кирикович Зоя Леонідівна, Самчук Ірина Титівна, Юрашкевич Ірина Михайлівна, Поліщук Наталія Василівна та Горбачук Світлана Антонівна.
Переможці конкурсу:    
5-ий клас      
Петрушкевич Олександра Андріївна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів  № 23 1 місце Котенко Ірина Петрівна
Шугалевич Вікторія Ігорівна Велюнський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» ім.О.Ярмоліча Дубровицької районної ради 2 місце Гнедько Людмила Павлівна
Хоменчук Єлизавета Олександрівна Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради 2 місце Вербулевська Ольга Леонтіївна
Юхневич Софія Сергіївна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” 3 місце Юрашкевич Ірина Михайлівна
Ніколайчук Юлія Миколаївна Великоомелянський  навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської  районної ради 3 місце Молчанець Алла Сергіївна
Хомяк Анастасія Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 3 місце Протасевич Наталія Володимирівна
Адамська Софія Леонідівна Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 3 місце Корж Тетяна Сергіївна
6-ий клас      
Козіброда Єлизавета Василівна Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради 1 місце Бречко Ірина Сергіївна
Коломис Юлія Іванівна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради 2 місце Поліщук Наталія Василівна
Шилова Юліана Андріївна Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 2 місце Горбачук Світлана Антонівна
Олещук Ольга Василівна Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради 3 місце Андрієвська Тетяна Михайлівна
Блищик Дарія Валеріївна Великоомелянський  навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської  районної ради 3 місце Сівицька Галина Данилівна
Чуль Дарина Василівна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 23 3 місце Саприкіна Наталія Олександрівна
7-ий клас      
Боровець Ольга Юріївна Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради 1 місце Токарчук Лілія Леонідівна
Придюк Вероніка Ігорівна Крупівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубровицької районної ради 2 місце Пришко Віта Федорівна
Перескоцька Юлія Вікторівна Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 2 місце Гришина Ірина Зенонівна
Доля Богдана Олександрівна Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 3 місце Помянська Тамара Миколаївна
Гришутіна Вікторія Олександрівна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради 3 місце Кремінська Тамара Андріївна
Редько Валерія Валеріївна Березівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради 3 місце Маринич Юлія Анатоліївна
8-ий клас      
Андрієш Валерія Валеріївна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради 1 місце Поліщук Наталія Василівна
Євпат Христина Петрівна Гощанська районна гімназія 2 місце Сорочук Галина Федорівна
Костюкович Анна Іванівна Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Центр надії» 2 місце Вертелецька Ольга Миколаївна
Ломазей Катерина Володимирівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” 3 місце Кирикович Зоя Леонідівна
Сич Світлана Олександрівна Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 місце Гришина Ірина Зенонівна
Жданюк Ірина Анатоліївна Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, 3 місце Нікітчук Людмила Іванівна
Йонко Марія Ігорівна Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 3 місце Горбачук Світлана Антонівна
9-ий клас      
Сасюк Уляна Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 1 місце Сінчук Оксана Сергіївна
Голотюк Вікторія Миколаївна Рівненська українська гімназія 2 місце Парфенюк Оксана Миколаївна
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3” 2 місце Любиш Марія Василівна
Семесь Аліна Олександрівна Гощанська районна гімназія 3 місце Самчук Ірина Титівна
Свиридюк Юлія Менторівна Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської  районної ради 3 місце Солонінко Галина Миколаївна
Годжал Юлія Іванівна Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 3 місце Собчук Катерина Євгенівна
Стасюк Ірина Анатоліївна Острозька загальнносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 3 місце Андрощук Іванна Миколаївна
10-ий клас      
Киричук Богдана Сергіївна Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 1 місце Ющак Емілія Ростиславівна
Нідзельська Вікторія Русланівна Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 2 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Бабій Ірина Іванівна Малошпаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради 2 місце Казмірчук Оксана Петрівна
Красько Назар Вадимович Залузький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради 3 місце Котяш Лариса Опанасівна
Атаманюк Іванна Василівна Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району 3 місце Міщанюк Валентина Миколаївна
Островська Мар’яна Володимирівна Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія Ім. Т.Г.Шевченка” 3 місце Ковальчук Тамара Іванівна
Командік Анастасія Олександрівна Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” 3 місце Юрашкевич Ірина Михайлівна
11-ий клас      
Огієвич Софія Миколаївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 1 місце Мартинюк Василь Іванович
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 місце Шух Наталія Миколаївна
Якобчук Богдана Павлівна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27 2 місце Кондратюк Тетяна Василівна
Саган Олесь Віталійович Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” 3 місце Кирикович Зоя Леонідівна
Рябчинська Марта Вікторівна Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 3 місце Фесюк Наталія Євгеніївна
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради 3 місце Фомич Катерина Петрівна
Самчук Інна Петрівна Гощанська районна гімназія 3 місце Самчук Ірина Титівна
Професійно-технічні заклади освіти    
Федчук Алла Володимирівна Клеванський професійний ліцей 1 місце Кондратюк Тамара Романівна
Кирилюк Іванна Юріївна Державний професійно-технічний навчальний заклад “Острозьке вище професійне училище” 2 місце Коженевська Людмила Мирославівна
Мартинчук Юлія Михайлівна Державний професійно-технічний навчальний заклад “Березнівське вище професійне училище” 2 місце Шевчук Ірина Олександрівна
Вовк Ольга Олександрівна Вище професійне училище № 1 м. Рівне 3 місце Юдіна Раїса Василівна
Якобчук Ангеліна Олегівна Рокитнівський професійний ліцей 3 місце Маринич Юлія Михайлівна
Андріюк Оксана Віталіївна Вище професійне училище № 24 м. Корець 3 місце Коробка Олена Віталіївна
Вищі заклади освіти І-ІІ р.а. (не гуманітарні)    
Кухарук Світлана Вікторівна Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України” 1 місце Троцюк Вікторія Віталіївна
Таргоній Ангеліна Мирославівна Вищий комунальний навчальний заклад “Дубенський медичний коледж” 2 місце Власюк Алла Іванівна
Філюк Юлія Олегівна Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету 2 місце Шеруда Неля Петрівна
Глазкова Юлія Русланівна Рівненський коледж вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” 3 місце Хильчук Юлія Василівна
Педагогічні коледжі      
Гаврилович Ілона Валентинівна Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету 1 місце Левшунова Олена Олександрівна
Євтушенко Олеся Миколаївна Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету 2 місце Іванова Ольга Степанівна
Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а. (гуманітарні)    
Гаврилюк Ольга Романівна Національний університет «Острозька академія» 1 місце Кочерга Світлана Олексіївна
Прокопчук Тетяна Георгіївна Рівненський державний гуманітарний університет 2 місце Тхорук Раїса Леонтіївна
Мельничук Наталія Володимирівна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 3 місце Мединська Наталія Миколаївна
Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а. (не гуманітарні)    
Турчик Анастасія Вікторівна Рівненський державний гуманітарний університет 1 місце Мушировська Наталія Володимирівна
Жакун Юлія Василівна Національний університет водного господарства та природокористування 2 місце Дзюба Майя Миколаївна
Панасюк Богдана Андріївна Національний університет «Острозька академія» 3 місце Миненко Юрій Васильович