Переможці конкурсу з української мови імені Петра Яцика

10.12.2018

У Рівненській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 185 учнів закладів загальної середньої освіти області, 16 учнів закладів професійно-технічної освіти та 25 студентів закладів вищої освіти.
Найкращі результати показали учні закладів загальної середньої освіти м. Рівне – 5 призових місць, Рівненського району – 4 призових місця, Здолбунівського району – 3 призових місця.

Переможці конкурсу:

3-ій клас
Черницька Владислава Олексіївна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27 1 місце (Андрійчук Ольга Степанівна).
Гузь Тимофій Миколайович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 місце (Сухоплясова Сніжана Богданівна).
Бойкович Данило Тарасович Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7 3 місце (Супроненко Інна Олексіївна).

4-ий клас
Чернецька Ангеліна Андріївна Рівненський навчально-виховний комплекс
№ 12 1 місце (Марушкевич Лариса Володимирівна).
Болюк Христина Олегівна Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка 2 місце (Жук Ольга Євгеніївна).
Дацюк Евеліна Миколаївна Комунальний заклад «Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району 3 місце (Біляк Алла Юліанівна).

5-ий клас
Кушнір Христина Василівна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8 1 місце (Черуха Ірина Володимирівна).
Чиберяк Яна Андріївна Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 2 місце (Люшина Віра Миколаївна).
Хоменчук Єлизавета Олександрівна Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради 3 місце (Вербулевська Ольга Леонтіївна).

6-ий клас
Ревенко Анна Олександрівна Сарненська гімназія 1 місце (Зозюк Ірина Валеріївна).
Блищик Дарія Валеріївна Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради 2 місце (Сівицька Галина Данилівна).
Яцюк Анастасія Василівна Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району 3 місце (Одуд Мирослава Олександрівна).

7-ий клас
Підвальна Анна Романівна Рівненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа” № 26 1 місце (Гожа Алла Анатоліївна).
Гришутіна Вікторія Олександрівна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради 2 місце (Кремінська Тамара Андріївна).
Перескоцька Юлія Вікторівна Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 місце (Гришина Ірина Зінонівна).

8-ий клас
Чуй Марія Юріївна Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 1 місце (Ксьондзик Раїса Кирилівна).
Лисюк Марія Вікторівна Опорний заклад “Великомежиріцький ліцей” Корецької районної ради 2 місце (Боровець Тетяна Ананіївна).
Андрієш Валерія Валеріївна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради 3 місце (Поліщук Наталія Василівна).

9-ий клас
Свиридюк Юлія Менторівна Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради 1 місце (Солонінко Галина Миколаївна).
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3” 2 місце (Любиш Марія Василівна).
Ляшик Дарина Юріївна Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району 3 місце (Одуд Мирослава Олександрівна).

10-ий клас
Король Катерина Олександрівна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 22 1 місце Кулик Оксана Сергіївна, (Момотюк Світлана Іванівна).
Рожко Яна Юріївна Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради 2 місце (Мандич Оксана Василівна).
Павелко Ольга Сергіївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце (Мартинюк Василь Іванович).

11-ий клас
Карачун Ірина Вікторівна Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 1 місце (Король Любов Павлівна).
Огієвич Софія Миколаївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 2 місце (Мартинюк Василь Іванович).
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради 3 місце (Фомич Катерина Петрівна).

Заклади пофесійно-технічної освіти
Дідук Юрій Романович Вище професійне училище № 1 м. Рівне 1 місце (Юдіна Раїса Василівна).
Тачинська Леся Юріївна Клеванський професійний ліцей 2 місце (Кондратюк Тамара Романівна).
Одейчук Софія Леонідівна Державний професійно-технічний навчальний заклад “Березнівське вище професійне училище” 3 місце (Шевчук Ірина Олександрівна).

Вищі заклади освіти І-ІІ р.а.
Кухарук Світлана Вікторівна Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України” 1 місце (Сорока Мирослава Василівна).
Корнійчук Яна Андріївна Державний вищий навчальний заклад «Рівненський коледж економіки та бізнесу» 2 місце (Вербило Тамара Володимирівна).
Євтушок Яна Василівна Вищий комунальний навчальний заклад “Дубенський медичний коледж” 3 місце (Павленко Ніна Йосипівна).
Педколеджі
Лисенко Вікторія Миколаївна Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету 1 місце (Регрут Павло Васильович).
Мартинюк Мар’яна Василівна Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету 2 місце (Жакун Людмила Адамівна).

Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а., гум.
Самсонюк Альона Олегівна Національний університет «Острозька академія» 1 місце (Хом’як Іван Миколайович).
Бондар Ольга Анатоліївна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 2 місце (Мединська Наталія Миколаївна).
Лесковець Наталія Степанівна Рівненський державний гуманітарний університет 3 місце (Совтис Наталія Миколаївна).

Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а., не гум.
Смушок Анна Артемівна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 1 місце (Миронюк Валентина Михайлівна).
Хоронжук Анастасія Леонідівна Національний університет «Острозька академія» 2 місце (Рабчук Ірина Юріївна).
Панасюк Марія Олександрівна Національний університет «Острозька академія» 3 місце (Рабчук Ірина Юріївна).