Переможці фотоконкурсу “Моя Україно!”

01.11.2019

У Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулось оцінювання робіт обласного заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!». Метою заходу є пошук та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської та студентської молоді та популяризації і пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів.

У конкурсі приймають участь творчі колективи юних фотоаматорів, учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. Цьогорічні учасники подавали не більше двох конкурсних фоторобіт або фоторозповідей у номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, архітектура, жива природа, макро, жанрове, позажанрове, репортажне та експериментальне фото. Всього на конкурс було представлено 363 фотороботи з районів та міст області.

Фотороботи оцінювалися журі, у складі якого були Гордієнко Олег Феодосійович, Яконюк Олександр Петрович, місцеві фотолюбителі та Примачок Віктор Валентинович, методист КЗ «РОЦНТТУМ». Переможців особистої першості журі визначало по кожній фотографії окремо серед учасників всіх вікових категорій за найбільшою сумою набраних балів, а колективна першість визначалась за найбільшою сумою балів, набраних учасниками колективу, за представлені на конкурс фотороботи.

Відповідно до рішення членів журі колективну першість було визначено наступним чином:

І місце – Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій;

ІІ місце – Дубенська міська станція юних техніків;

ІІІ місце – Здолбунівська районна станція юних техніків.

Кращі роботи фотоконкурсу «Моя Україно!» будуть розміщені у холі ІІ поверху Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.