Педагоги Рівненщини ділилися інноваціями та творчими напрацюваннями

28.03.2018

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ХV конкурс-ярмарок педагогічної творчості.

На конкурс була подана 471 робота, серед них обрали 60 найкращих. Змагались у номінаціях: дошкільна, початкова, спеціальна освіта, математика, фізика, географія, економіка, художня культура, інформатика, інформаційні технології.

Вітали переможців та нагороджували грамотами голова обласної ради Олександр Данильчук, начальник управління освіти і науки Григорій Таргонський та ректор інституту Алла Черній.

«Саме освітяни роблять великий внесок у формування свідомості, вихованості, патріотичності українських дітей. Не просто зробити науку цікавою та веселою. Дякую вам, педагоги Рівненщини, за вашу кропітку і дуже важливу справу», – з такими словами голова обласної ради Олександр Данильчук звернувся до присутніх.

Вчителі та керівники навчальних закладів демонстрували свої кращі здобутки та інновації, педагогічні напрацювання у презентаціях та майстер-класах.

 «Ми живемо в умовах реформ. Нещодавно прийнятий закон «Про освіту» по-новому розставляє освітянські пріоритети, обов’язки та повноваження. Відрадно, що ви вже впроваджуєте інновації, шукаєте креативні та творчі ідеї для уроків в «Нову українську школу» та освітню політику. Максимально розкриваєте педагогічний потенціал та можливості. Приємно, що освітяни Рівненщини ідуть у ногу з часом і вже стають «агентами змін», – зазначив обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Паралельно працювала виставка «Педагогічні здобутки освітян Рівненщини», на якій можна було ознайомитися із друкованими посібниками, науково-методичними рекомендаціями, підручниками тощо.

«Ви маєте унікальну можливість не тільки творчо підійти до професії, а й розробити авторські програми за якими будуть працювати не тільки Рівненщина, а вся Україна. У вас є потенціал, мета, особистісний підхід. Хочу звернути увагу, що у ваших напрацюваннях є результативність», – підсумувала ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат політичних наук Алла Черній.