Педагогічний міст Вараш – Львів

13.11.2018

Вараські директори та педагоги відвідали освітні заклади міста Львова та попрацювали в навчально-методичному центрі освіти.

У перший день дводенного перебування делегації у Львові вдалося подивитися на проектну діяльність зсередини. Побували у ліцеї «Львівський», де познайомилися із роботою Міжнародного проекту «EXIT-tour» (превентивна просвітницька програма для підлітків). Згодом, мали можливість побувати у міському ліцеї «Просвіта», який донедавна був школою-інтернатом, а зараз – взірець найсучасніших шкільних просторів міста.

Директор навчально-методичного центру освіти Львова Леся Приставська презентувала роботу НМЦО у проектній діяльності міста та поділилася своїми найновішими методичними напрацюваннями. Завершився перший день квестом по місту Лева та відвідинами театру імені Марії Заньковецької (вистава «Ханума»).

Другого дня було проведено творчу міні-майстерню на тему «Інноваційна педагогічна співпраця в технології коучингу». Зокрема в інтерактивній формі опрацьовано методику коучингової технології, цілі коучингу, стрижневу концепцію, парадигму та методи коучингової діяльності. Засобами арт-терапії спільно розвивали навички міжособистісної взаємодії та в груповій роботі опрацювали коучинг в технології PRES (Position, Reason, Example, Solution). Ознайомились з методикою проведення музейних уроків в Національному музеї Андрія Шептицького, а також стали учасниками тренінгу з інклюзивного навчання.

Вараські освітяни сподіваються, що такий обмін досвідом стане доброю традицією в розвитку освітньої галузі міста.