Паелья у шкільних їдальнях Рівненщини: діти харчуються по-новому

05.11.2019

У школах Рівненщини почали запроваджувати проект «Мультипрофільне харчування». Такі новації вже пропонує Володимирецький колегіум.

«Мабуть, всі ми з дитинства пам’ятаємо шкільні їдальні з набором обідів накшталт «гречка, котлета, буряк». Проте, деякі керівники закладів освіти вщент перевертають уявлення про шкільне харчування», – коментує обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Відтак, у Володимирецькому колегіумі, чи не найперше на Рівненщині, запровадили електронну систему «2 меню на вибір», де учні, або батьки самі обирають, що їстимуть. Зразки меню щотижня розміщують на сайті закладу освіти, а учасники освітнього процесу обирають бажане.

Варто зауважити, що вартість таких гарячих страв коштує для школярів всередньому 15 гривень.

«Ми хочемо, щоб у шкільних їдальнях харчувалися всі діти. Щоб батьки були спокійні за якість і безпечність страв, а учням подобалось те, що для них готують. У процесі змін ми співпрацюємо та долучаємо найкращих експертів, зокрема розробника нового збірника рецептів Євгена Клопотенка. Наше завдання – змінити якість та смак і при цьому ефективно використовувати кошти», – зауважує директор закладу Анатолій Остапенко.

До меню обов’язково входять декілька видів овочів, фруктів, м’ясні та рибні страви, кілька видів напоїв, хлібобулочні вироби, млинці, печиво, супи та кілька видів гарнірів. Паста, равіолі, салат «Фарфале», паелья, суп «Мінестроне» – у шкільній їдальні звучить незвично, але реально.

Щодня у їдальні вивішують 4 меню: 2 для наймолоших та 2 для старших класів.

Не менш важливим є і те, що вчителі та адміністрація школи повністю виключили готівкові розрахунки за обіди. Батьківські кошти перейшли в електронний формат. Окрім того, для учнів у їдальні та буфетах працює термінал.

Особливу увагу приділили якості води, зокрема встановили в харчоблоці фільтр для очистки.

Нагадаємо, що у Володимирецькому колегіумі вже досить тривалий час функціонує фітобар, де пригощають школярів кисневими коктейлями та фіточаями.